-2.1 °C, 5.2 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSveiks labākos kultūras darbiniekus
Sveiks labākos kultūras darbiniekus
22/02/2008

Foto autors: Jānis Kupčs

Foto autors: Jānis Kupčs

Piektdien, 22.februārī pulksten 19.00 Jelgavas pilsētas kultūras namā notiks svinīgs pasākums „Labākais kultūras darbinieks 2007”, kurā laureātus sveiks Jelgavas pašvaldības izpilddirektors Gunārs Kurlovičs.

Bērnu un jauniešu centra „Junda” direktore Silvija Andersone goda nosaukumam izvirzīta par nozīmīgu ieguldījumu bērnu un jauniešu kultūrizglītības procesā, kā arī radošu un aktīvu darbību Jelgavas kultūrvides veidošanā.

Tautas lietišķās mākslas studijas „Dardedze” audēja Ausma Spalviņa goda nosaukumam izvirzīta par radošu iniciatīvu un atsaucību, augstu meistarību un jaunradi tradicionālā kultūras mantojuma saglabāšanā.

Skolotāja un dzejniece Gunta Micāne goda nosaukuma izvirzīta par mūža ieguldījumu un radošu darbu bērnu un jauniešu izglītošanā, latviešu valodas un kultūras kopšanā, kā arī par literāro darbību.

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Komplektēšanas un apstrādes nodaļas bibliotekāre Sarmīte Gerta goda nosaukumam izvirzīta par ieguldījumu iedzīvotāju bibliotekārās un informacionālās apkalpošanas jomā.

Jelgavas Nacionālo kultūras biedrību asociācijas priekšsēdētāja Rita Vectirāne goda nosaukumam izvirzīta par cittautu kultūras dzīves aktivitāšu veicināšanu, pilsoniskās sabiedrības saliedēšanu un integrēšanu.

Mākslinieks un pedagogs Indulis Landaus goda nosaukumam izvirzīts par augsti profesionālu un mērķtiecīgu pedagoģisko darbību, kultūrvides veidošanu un augstvērtīgu izstāžu organizēšanu Jelgavas Mākslas skolā.

Informāciju sagatavoja
Līga Klismeta
Preses sekretāre
63005558, 28821112