19.4 °C, 2 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSveikti septembra labākie sportisti
Sveikti septembra labākie sportisti
21/10/2014

21.oktobrī Jelgavas pilsētas domē priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis sveica piecus pilsētas sportistus, kā arī vienu komandu par teicamiem sasniegumiem septembrī.

21.oktobrī Jelgavas pilsētas domē priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis sveica piecus pilsētas sportistus, kā arī vienu komandu par teicamiem sasniegumiem septembrī.

Jelgavas bērnu un jauniešu sporta skolas trenera Kima Usačeva audzēknis Maksims Jelinskis var lepoties ar godpilno 1. vietu Latvijas Republikas meistarsacīkstēs jauniešiem sambo svara kategorijā līdz 55 kg, kas norisinājās septembra sākumā Rīgā. Jaunā sportista šī brīža mērķis ir uzvarēt pasaules čempionātā, kas notiks decembra sākumā Kiprā. Viņš būs vienīgais Jelgavas pārstāvis čempionātā.

Treneres Agitas Puriņas audzēkne Laila Rozīte no airēšanas kluba „Zemgale” izcīnīja 1. vietu Latvijas čempionātā sprintā airēšanā, kas notika tepat Jelgavā. Viņa atklāja, ka “savi krasti” palīdzējuši uzvarēt, turklāt šis nav pirmais sportistes panākums sprintā – distance viņai labi padodas. Šobrīd gan airi un laiva jau nolikti plauktā un sākušies fiziskās sagatavotības treniņi.
 
Jelgavas BMX kluba „Mītavas kumeļi” sportists Kristens Krīgers izcīnīja 1. vietu 2014. gada Latvijas čempionātā BMX junioriem. Savukārt trenera Aivara Balbeka vadītais klubs „Mītavas kumeļi” Latvijas BMX klubu čempionātā ieņēma augsto 2.vietu. Kluba treneris Uldis Balbeks pastāstīja, ka jelgavnieki startēja nepilnā sastāvā, bet parādīja savu labāko sniegumu, piekāpjoties vien spēcīgajiem rīdziniekiem, kas uzvarējuši jau septiņus gadus pēc kārtas, un apsteidzot citus lielākos Latvijas BMX klubus. Nākamgad Latvijas klubu čempionāts notiks Jelgavā, uz ko treneris raugās pozitīvi un ar cerību, ka „Mītavas kumeļi” kļūs par čempioniem.
 
Tāpat sumināti tika divi trenera Vitālija Mišina karatisti no kluba „Vitus”, kas izcīnīja zelta medaļas Latvijas atklātajā čempionātā karatē WKC. Mikus Svikulis triumfēja kumitē 14 – 15 gadu vecuma grupā, svara kategorijā līdz 60 kg, savukārt Igors Pinkevičs – kumitē 14 – 15 gadu vecuma grupā, absolūtajā svara kategorijā. Jaunais sportists M. Svikulis šobrīd gatavojas Eiropas čempionātam, kas notiks Daugavpilī.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē