17.5 °C, 1.7 m/s, 92.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiSvētdien jelgavniekiem piedāvā fotoorientēšanos
Svētdien jelgavniekiem piedāvā fotoorientēšanos
14/07/2020

Grupa Jelgavas regbistu sadarbībā ar regbija klubu “Mītava” svētdien, 19. jūlijā, pulksten 16.30 aicina iepazīt Jelgavu sportojot un organizē fotoorientēšanos. Dalība ir bez maksas, un komandām jāpiesakās līdz 18. jūlija pulksten 12.

RK “Mītava” menedžere Kristīne Bulkovska stāsta, ka fotoorientēšanās pasākumā var piedalīties ikviens jelgavnieks ar ģimeni vai draugiem, kurš svētdienas vakaru vēlas pavadīt aktīvi. Lai piedalītos, jāizveido komanda 2–6 dalībnieku sastāvā, turklāt tajā jābūt pārstāvētiem abiem dzimumiem. Sacensībām jāpiesakās līdz 18. jūlija pulksten 12 pa tālruni 26176748 vai e-pastu info@rkmitava.lv, norādot komandas dalībnieku skaitu, pieteicēja tālruņa numuru un komandas nosaukumu.

 

Dalībniekiem jāņem vērā, ka pārvietoties distancē drīkst tikai kājām, izņēmums ir mazuļi ratiņos vai cilvēki ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslā. Ar sacensību nolikumu var iepazīties regbija kluba “Mītava” feisbuka lapā.

 

Tikšanās – pie Zemgales Olimpiskā centra pulksten 16.30, bet starts tiks dots pulksten 17. Distances garums ir aptuveni septiņi kilometri, meklējot kontrolpunktus Jelgavas pilsētā. Noslēgumā tiks apbalvota ātrākā un atraktīvākā komanda, bet pārsteiguma balvu saņems jaunākais dalībnieks.

 

Fotoorientēšanās notiks, īstenojot Jelgavas pilsētas pašvaldības jauniešu iniciatīvas programmā “Jaunieši var” atbalstīto projektu. To organizē jauniešu grupa – regbija spēlētāji Adrians Bulkovskis, Edvards Beņķis un Alens Bulkovskis – sadarbībā ar RK “Mītava”.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē