11.7 °C, 3.6 m/s, 83.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSvētdien turpinās Jelgavas pilsētas svētki
Svētdien turpinās Jelgavas pilsētas svētki
29/05/2016

Svētdien, 29.maijā Jelgavas pilsētas svētku laikā ikvienam interesentam tiek piedāvāta iespēja apmeklēt vairākus krāšņus koncertus, piedalīties sporta aktivitātēs visai ģimenei, vērot burāšanas svētku regati un gida pavadībā izzināt Jelgavas pils noslēpumus. Savukārt vēstures cienītājiem Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā būs iespēja apmeklēt lekcijas par dzelzceļa un telefona attīstību mūsu pilsētā.

Foto: Raitis Supe

Svētdien, 29.maijā Jelgavas pilsētas svētku laikā ikvienam interesentam tiek piedāvāta iespēja apmeklēt vairākus krāšņus koncertus, piedalīties sporta aktivitātēs visai ģimenei, vērot burāšanas svētku regati un gida pavadībā izzināt Jelgavas pils noslēpumus. Savukārt vēstures cienītājiem Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā būs iespēja apmeklēt lekcijas par dzelzceļa un telefona attīstību mūsu pilsētā.

Jau pulksten 11 Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā lektors G.Putiķis klausītājiem stāstīs par dzelzceļa posma Rīga–Jelgava vēsturi. Nopērkot ieejas biļeti uz muzeju, apmeklētājiem lekcija bez maksas. Ieejas biļešu cenas – ŠEIT.

No pulksten 12 līdz 15 Jelgavas bērnu un jauniešu centrs „Junda” ar pulciņu darbu izstādi un koncertu svinēs savu mācību gada noslēgumu. Pasākums norisināsies nometnes “Lediņi” teritorijā (Lediņu ceļš 1). Ieeja pasākumā ir bez maksas.

No pulksten 12 Pasta salā sporta cienītājiem tiks dota iespēja piedalīties dažādās sporta aktivitātēs visai ģimenei un uz Lielupes ūdeņiem vērot burāšanas svētku regati junioriem, savukārt motociklu entuziasti uz salas varēs aplūkot seno spēkratu izstādi.

Pulksten 13 Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā I.Deksne klātesošajiem izklāstīs kā Jelgavā telefons ienāca. Nopērkot ieejas biļeti uz muzeju, apmeklētājiem lekcija bez maksas. Ieejas biļešu cenas – ŠEIT.

Pulksten 13 jelgavniekiem un viesiem būs iespēja doties ekskursijā-pastaigā uz Jelgavas pili, kur gida pavadībā varēs izstaigāt pils labirintus, atklāt nezināmo, satikt princesi Doroteju un iejusties studentu lomā. Pieteikšanās pa tel. 63005447, Dalība bez maksas; papildus maksa – ieeja kapenēs 3.00 EUR.

No pulksten 13 līdz 16 Pils saliņā seniori aicināti uz zaļumballi, kurā muzicēs Ira Krauja – Dūduma ar grupu. Ieeja ir bez maksas.

Pulksten 16 Pasta salā izskanēs koncerts “Tauriņu balsis Jelgavā”, kurā piedalīsies Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu koris „Spīgmeitiņas” un zēnu koris „Spīguņi”, Jelgavas 4. sākumskolas 2-4 klašu koris „Gundega” un zēnu koris „Sprīdītis”, Jelgavas 3. sākumskolas 2-4. klašu koris „Zvaniņi”, BJC “Junda” bērnu popgrupas „Lai skan” un „Smaids”, Jelgavas 4. vidusskolas pūtēju orķestris „Rota”, Jelgavas 5. un 6. vidusskolas jaunāko klašu ansambļi, BJDK „Vēja zirdziņš” un DS „Benefice”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs A.Celms. Ieeja ir bez maksas.

No pulksten 19 līdz 21 Jelgavas kultūras namā būs skatāms koncertuzvedums “Pa gabaliņam Jelgavu lieku”, kurā piedalīsies: TirkizBand, Jānis Kurševs, Žoržs Siksna, Vilnis Dumpis, Līva Dumpe, Endijs Rožkalns, Jelgavas Popkoris, deju studija “Benefice”, popgrupa “Noslēpums”, popgrupa “Lai skan”, koris “Spīgo”, TDA “Lielupe”, BJDK “Vēja zirdziņš” un pavadošā grupa Edgara Jasa vadībā. Biļešu cenas: EUR  5.00, 4.00, 3.00. Biļetes – Jelgavas kultūras nama kasē.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē