26.8 °C, 3.6 m/s, 38.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSvētes palienes pļavu laipās uzstādīti informatīvi stendi
Svētes palienes pļavu laipās uzstādīti informatīvi stendi
18/06/2020

Šonedēļ Svētes palienes pļavu pastaigu laipu platformās uzstādīti divi informatīvi stendi. Uz tiem atrodama informācija par Svētes palienes pļavām, šeit sastopamo floru un faunu, par pavasara palu īpatnībām, realizētajiem būvdarbiem teritorijā un noteikumiem, kas laipu apmeklētājiem ir jāievēro, viesojoties Svētes palienes pļavu pastaigu laipās.  

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka viens no stendiem izvietots laipu platformā, kas izveidota tuvāk Sniega ielai, un otrs stends – starp Miezītes ceļa un Vītolu ceļa laipām.

Atgādinām, ka laipas domātas mierīgām pastaigām un dabas vērošanai, velosipēdistiem pa laipām jāpārvietojas, stumjot velosipēdu pie rokas. Šādi jārīkojas, lai nerastos bīstamas situācijas gan gājējiem, gan pašiem velosipēdistiem.

Dodoties pastaigā uz laipām ar savu mājdzīvnieku, saimniekam savs mīlulis jātur pavadā un aiz viņa jāsavāc ekskrementi. Ar savu suni pa laipām jāpārvietojas neapdraudot citus un netraucējot citiem apmeklētājiem.

Tāpat lūdzam ir nebarot ūdenstilpēs mītošos putnus, jo tas kaitē putnu veselībai.

Pastaigu laiku apmeklētājiem lūgums parūpēties par to, lai pastaigas laikā līdzi paņemtie pārtikas iepakojumi un citi atkritumi būtu viegli paņemami līdzi uz mājām vai aiznesti līdz tuvākajai atkritumu urnai. Lūgums sekot Pasaules Dabas fonda aicinājumam – “Dabā ejot, ko atnesi, to aiznes!”

Smēķēt, atrodoties uz koka laipām, ir kategoriski aizliegts. Bet automašīnas drīkst novietot tam paredzētajās vietās, tāpēc lūgums ievērot ceļa zīmes.

Informatīvos stendus izgatavoja un uzstādīja SIA “Signum”. Pastaigu laipas izbūvētas, realizējot projektu “Zaļās infrastruktūras izveidošana Sniega ielas piegulošajās teritorijās, Jelgavā”.

Saistīti raksti:

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē