22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbība“Svētku e-maisā” pieejami jau teju 900 produktu
“Svētku e-maisā” pieejami jau teju 900 produktu
05/12/2020

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) izveidotajā virtuālajā Svētku e-maisā šobrīd iesaistījušies vairāk nekā 90 ražotāju. Viņi iedzīvotājiem piedāvā teju 900 dažādu produktu svētku un ikdienas galdam, veselībai, skaistumam, labsajūtai, kā arī apģērbu, aksesuārus un dažādas praktiskas lietas. Uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki savu piedāvājumu jelgavniekiem Svētku e-maisā var izvietot līdz 15. janvārim.

ZRKAC katru gadu decembrī rīko mājražotāju un amatnieku kontaktbiržu, kurā uzņēmējiem klātienē ir iespēja iepazīstināt ar saviem ražojumiem un jaunumiem, taču šogad Covid-19 ierobežojumu dēļ pasākums klātienē nedrīkst notikt. Tā vietā ZRKAC atvēra kontaktbiržu e-vidē – “Svētku e-maisu”, lai atbalstītu vietējos ražotājus un iepazīstinātu ar uzņēmēju piedāvājumu. Turklāt valdība šonedēļ lēma, ka ārkārtējās situācijas laikā nedrīkst rīkot arī Ziemassvētku tirdziņus, līdz ar to “Svētku e-maiss” ir lielisks veids, kā pircējam satikt amatnieku, mājražotāju un uzņēmēju un sarūpēt dāvanas gaidāmajiem gada nogales svētkiem.

 

ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone atzīst, ka ražotāju aktivitāte ir liela un katru dienu produktu klāsts tiek papildināts, jo amatnieki un mājražotāji šobrīd aktīvi meklē iespējas, kā satikties ar klientu. “Vairāk nekā trešdaļa piedāvāto produktu tiek ražoti Jelgavā, taču “Svētku e-maisa” ideja ir iepatikusies arī citiem Latvijas amatniekiem un mājražotājiem, tādējādi šajā platformā savu produkciju piedāvā arī ražotāji Jelgavas un Ozolnieku novada, Krustpils, Dobeles, Kokneses, Viesītes, Ķekavas, Talsiem, Rīgas, Lielvārdes, Siguldas un citām vietām,” stāsta L.Miķelsone, norādot, ka piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs. “Svētku e-maisā” atrodami pārtikas produkti, produkti skaistumkopšanai un veselībai, šūtie izstrādājumi, adījumi, tamborējumi, dabīgās ādas aksesuāri, virkne dāvanu komplektu.   

 

Ar “Svētku e-maisa” piedāvājumu var iepazīties mājaslapā www.zrkac.lv. “Visus, kuri vēlas iepriecināt sevi un savus tuvākos ar Latvijā ražotām svētku dāvanām, aicinām iepazīties ar “Svētku e-maisa” saturu un izvēlēties produktus, kontaktējoties ar produktu radītājiem. Produktu klāsts regulāri tiek papildināts, tādēļ jelgavnieki vismaz reizi nedēļā aicināti ieskatīties jaunākajā piedāvājumā,” tā L.Miķelsone.

 

Savukārt uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki, kuri vēlas savu svētku piedāvājumu ievietot “Svētku e-maisā”, aicināti aizpildīt anketu tiešsaistē ej.uz/svetku_piedavajums vai nosūtīt pa e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv. Informācijā jāiekļauj produktu fotoattēli, produktu nosaukums, īss apraksts un ražotāja kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts, “Facebook” konts, internetveikala adrese).

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē