17.2 °C, 1.1 m/s, 78 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSvētku koncerts “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”
Svētku koncerts “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”
25/10/2019

Svētdien, 3.novembrī, pulksten 16 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Mazajā zālē jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītu koncertu “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”.

Ieskandinot Latvijas svētku mēnesi – novembri, Jelgavas pilsētas pašvaldība kopā ar Jelgavas mazākumtautību biedrībām laipni aicina apmeklēt koncertu “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai ar mērķi veicināt Jelgavas iedzīvotāju patriotismu pret savu pilsētu un savu zemi – Latviju.

 

Svinīgajā koncertā Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi un citi pieaicinātie koncerta dalībnieki priecēs klausītājus ar dziesmām, dejām un dzejas lasījumiem. Šogad kopā ar mazākumtautību biedrību kolektīviem pasākumā uzstāsies jauktais koris “Balti” (mākslinieciskā vadītāja Maija Branka), Platones pagasta vidējas paaudzes tautas deju ansamblis “Laimes pali” (mākslinieciskā vadītāja Līga Lapšina) un citi pieaicinātie mākslinieki.

 

Ieeja koncertā “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem” bez maksas.

 

Organizatori informē – pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs