19.2 °C, 2.6 m/s, 85.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSvētku laikā vilciens ar eglīti kursēs arī uz Jelgavu
Svētku laikā vilciens ar eglīti kursēs arī uz Jelgavu
21/12/2020

Jau ceturto gadu Ziemassvētku un gadu mijas laikā pa Latviju kursēs vilciens ar rotātu egli vienā no vagoniem. Vilciens svētku laikā kursēs vairākos maršrutos, apstājoties arī Jelgavā, informē AS “Pasažieru vilciens”.

“Pasažieru vilciens” informē, ka vilciena sastāvs ar svētku noskaņu vienā vagonā brauc visos elektrovilciena maršrutos, un vienas dienas laikā šis svētku sveiciens var sasniegt Aizkraukles, Jelgavas, tāpat Skultes un Tukuma virziena pasažierus. Pirmajā reisā vilciens ar egli devās šorīt, 22. decembrī, pulksten 6.17 no Saulkrastiem virzienā uz Rīgu.

 

Ikvienu, kurš nokļuvis šajā īpašajā vagonā, ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus, “Pasažieru vilciens” aicina noskaitīt dzejoli vai nodziedāt dziesmu pie izgreznotās egles, vairojot pozitīvo noskaņu.

 

Skaisto egli atkal dāvina Nacionālais Botāniskais dārzs Salaspilī. Turpinot veiksmīgo sadarbību, uzrādot derīgu vilciena biļeti (vienreizējo, abonementa, elektronisko), kurā gala vai starppietura ir Salaspils, var saņemt 1 eiro atlaidi pieaugušo biļetei botāniskā dārza apmeklējumam.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija: AS “Pasažieru vilciens”