17.4 °C, 1 m/s, 93.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTalkošanas vietas var pieteikt līdz pat 24. aprīlim
Talkošanas vietas var pieteikt līdz pat 24. aprīlim
14/04/2021

24. aprīlī Lielās talkas rīkotāji aicina iedzīvotājus piedalīties Latvijas sakopšanā. Ņemot vērā apstākļus, šogad uzkopšanas akcijas vadmotīvs ir: “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”, atgādinot, ka talkas šoreiz var rīkot individuāli, divatā vai mājsaimniecības lokā, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Talkas vietas Jelgavas pilsētā līdz pat 24. aprīlim var pieteikt reģionālajiem organizatoriem SIA “Zemgales Eko”.

“”Zemgales Eko” arī šogad koordinēs piesārņoto vietu sakopšanu un Lielās talkas laikā savākto atkritumu transportēšanu un noglabāšanu sadzīves atkritumu poligonā “Brakšķi”. Vēlamies atgādināt, ka Lielās talkas pamatmērķis ir sakopt piesārņotas vietas pašvaldības teritorijā, nevis atbrīvot šķūnīšus, pagalmus un mājas no ilgus gadus uzkrātām drazām,” uzsver uzņēmuma valdes loceklis Aleksejs Jankovskis.

 

Pieteikt talkošanas vietas, kā arī saņemt informāciju par pieteiktajām vietām un talkas norisi Jelgavas pilsētas teritorijā var, zvanot pa tālruni 63023511 vai rakstot uz e-pastu eko@eko.jelgava.lv. Tāpat talkas vietu pieteikšanai var izmantot interaktīvo karti vietnē www.talkas.lv. Kā informē A.Jankovskis, līdz šim saņemti pieteikumi par 21 talkošanas vietu Jelgavas pilsētas teritorijā, taču ierasti lielākais pieteikumu skaits tiek saņemts dienās īsi pirms talkas sākuma, līdz ar to sagaidāms, ka arī šogad tiks sakoptas teritorijas visā Jelgavā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē