26.7 °C, 1.1 m/s, 60.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaTapusi grāmata “Prāta vētra. Meklēt vienam otru”
Tapusi grāmata “Prāta vētra. Meklēt vienam otru”
12/05/2021

Iznākusi grāmata “Prāta vētra. Meklēt vienam otru” par starptautiski pazīstamās latviešu grupas dzīvi un vēsturi, kuras paši pirmsākumi meklējami Jelgavā. Grāmatu sarakstījusi scenāriste un reklāmas tekstu autore no Krievijas Alīna Katrāne-Šilinga.

“Ir pienācis brīdis, kad ir tapusi “Prāta vētras” pirmā grāmata “Meklēt vienam otru”. Par ko tā ir un kāds ir tās stāsts, būs jānoskaidro jums pašiem to izlasot, bet varam teikt, ka tik tuvu, personisku un aizraujošu “Prāta vētru” jūs nebūsiet satikuši nekad,” izziņojot grāmatu, vēstījusi grupa.
 
“Prāta vētra. Meklēt vienam otru” skaidro, kāda ir dzīve, 30 gadus esot daļai vienas no populārākajām Latvijas grupām. Tās dalībnieki Renārs Kaupers, Māris Mihelsons, Jānis Jubalts un Kaspars Roga aizrautīgi stāsta par to, kāds ir bijis viņu ceļš no pirmā koncerta dažiem klases biedriem Jelgavas 1. ģimnāzijā līdz 60 000 skatītājiem Mežaparkā, ietverot atmiņas ne tikai par dzīvi, kas lutinājusi, bet arī par pērieniem, kas saņemti, par veiksmi un arī zaudējumiem.
 
Grāmata pieejama grāmatnīcās, kā arī www.ekase.lv. Jaunumiem par tās pieejamību var sekot līdzi grupas “Facebook” lapā. Grāmata iespiesta “Jelgavas tipogrāfijā”, izdevējs – “Prāta vētras skaņu ierakstu kompānija”.
 
 
Foto: publicitātes
 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē