17.8 °C, 3.7 m/s, 82.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTehnoloģiju vidusskolā aizvada simtgades salidojumu
Tehnoloģiju vidusskolā aizvada simtgades salidojumu
29/04/2019

Ar plašiem pasākumiem aizvadīti Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas simtgades salidojums. Aizvadītajās brīvdienās skolā pulcējās bijušie absolventi, pedagogi un viesi. Pateicības vārdus un laba vēlējumus skolas jubilejā teica Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš norādot, ka skolas garu rada nevis nosaukums vai skolas ēka, bet gan tās skolotāji un audzēkņi. Pilsētas vārdā viņš skolas vadībai pasniedza albumu, kurā krāt nākamās simtgades atmiņas, kā arī pilsētas karogu. Savukārt Jelgavas izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza uzteica visu paaudžu skolas darbiniekus, kuri gadu gaitā radīja skolas garu un vēlēja arī nākotnē pedagogiem būt gandarītiem par paveikto pedagoģisko darbu.

 

 

 

Savukārt Jelgavas izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza uzteica visu paaudžu skolas darbiniekus, kuri gadu gaitā radīja skolas garu un vēlēja arī nākotnē pedagogiem būt gandarītiem par paveikto pedagoģisko darbu.

Vakara turpinājumā absolventi baudīja pārsteiguma koncertu ar grupu “Prāta Vētra”, bet noslēgumā – balli ar mūziķiem “Grupa, kas grupa” un “Credo”.

 

 

 

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolai gadu gaitā vairākkārt ir mainījies nosaukums – pirmās Brīvvalsts laikā tā dēvēta par Hercoga Pētera ģimnāziju un Jelgavas 1. Valsts ģimnāziju, Padomju laikos saukta par Jelgavas Valsts 1. vidusskolu, kā arī par Jelgavas 1. vidusskolu. Bet otrās Brīvvalsts laikā skola pārtapusi par Jelgavas 1. ģimnāziju. Šogad aprit nu jau seši gadi, kopš tā ir Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola. Simts gadu gaitā skolā bijuši 16 direktori.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē