15.3 °C, 2.6 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsTelpu futbolisti pirmo mājas spēli ZOC aizvadīs jau šajā sestdienā
Telpu futbolisti pirmo mājas spēli ZOC aizvadīs jau šajā sestdienā
29/09/2020

Lai gan Jelgavas telpu futbola komandai FC “Petrow/Jelgava” “Optibet” Virslīgas čempionātā telpu futbolā šajā nedēļas nogalē bija plānots izbraukums uz Daugavpili, spēle pret FC “Lokomotiv/Daugavpils” pārcelta uz Jelgavu. Tā notiks 3. oktobrī pulksten 13 Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) un šī ir pirmā mājas spēle FC “Petrow/Jelgava” jaunajā sezonā. Skatītājiem – ieeja bez maksas. 

Jau ziņojām, ka pagājušās sezonas valsts čempioni telpu futbolā šogad Virslīgā startēs kā Jelgavas komanda – FC “Petrow/Jelgava”. Un sestdien, 3. oktobrī, pulksten 13 paredzēta pirmā komandas mājas spēle, kurā savā laukumā tā uzņems daugavpiliešus. “Sākotnēji mums pirmā mājas spēle bija plānota tikai 17. oktobrī, bet šajā nedēļas nogalē bija paredzēts izbraukums uz Daugavpili, taču pretinieku komanda pirmdien paziņoja, ka nevar mūs uzņemt, līdz ar to spēle tiek pārcelta uz Jelgavu,” stāsta kluba vadītājs Mārtiņš Petrovs.

 

Uz pirmo mājas spēli aicināti arī skatītāji. Ieeja spēlē ir bez maksas, taču skatītājiem jāievēro visi epidemioloģiskās drošības pasākumi. “Lai nenotiktu drūzmēšanās pie ieejas, aicinām apmeklētājus ierasties laicīgi un aizpildīt nepieciešamo anketu, ko paredz epidemioloģiskās drošības prasības,” tā M.Petrovs.

 

Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības prasības, rīkotāji aicina apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem, ievērot savstarpēju divu metru distanci un roku higiēnu un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja novēroti infekcijas slimības simptomi.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē