14.5 °C, 0.9 m/s, 95.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsTenisa turnīrs “Jelgava Open 2019”
Tenisa turnīrs “Jelgava Open 2019”
04/09/2019

No 8. līdz 14. septembrim atpūtas un sporta kompleksa “Zemgale” tenisa kortos notiks ikgadējais starptautiskais jauniešu tenisa turnīrs “Jelgava Open 2019”.

Plānots, ka sacensībās piedalīsies ap 100 jaunieši vecumā līdz 16 gadiem. Šogad tiks pārstāvētas 10 valstis: Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija, Baltkrievija, Somija, Itālija, Malta, Vācija un Latvija. Jelgavu sacensībās pārstāvēs Tenisa kluba “Jelgava” audzēknis Edvards Vingris.

 

No Latvijas kopumā piedalīsies ap divdesmit līdz trīsdesmit jauno tenisa spēlētāju, tostarp Latvijas čempioni U-14 vecuma grupā Stefans Audrins, Marina Markina, U-16 vecuma grupā Dāvis Rolis, Ruslans Fiļipenko un Daniels Tens.

 

Kā norāda sacensību organizators Mihails Ivanovskis, tad turnīrs tiks pārstāvēts trīs grupās: jaunietes, jaunieši un dubulspēlēs. Svētdien, 8. septembrī, no plkst. 9:00 sāksies kvalifikācijas spēles, lai noskaidrotu astoņus labākos spēlētājus meiteņu un puišu grupā, kuri nokļūs tālāk pamatturnīrā. No 9.septembra sāksies pamatturnīra spēles, lai noskaidrotu labākos spēlētājus, kuri sestdien, 14. septembrī sacentīsies finālā par “Jelgava Open 2019” medaļām.  

 

Jelgavā šīs sacensības notiek vairākus gadus ar domu popularizēt tenisu Latvijā.

 

Ieeja uz tenisa spēlēm skatītājiem ir bez maksas.

 

Informācija: M. Ivanovskis, Sporta servisa centrs