24.1 °C, 3.5 m/s, 50.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeTērvetes ielā no piektdienas būs papildu satiksmes ierobežojumi
Tērvetes ielā no piektdienas būs papildu satiksmes ierobežojumi
02/06/2020

Turpinās ūdens un kanalizāciju tīklu izbūve Tērvetes ielas posmā no Tērvetes ielas Nr. 92 līdz Ciedru ielai. Šobrīd no Tērvetes ielas Nr. 92 līdz Tērvetes ielai Nr. 102 ir slēgta daļa brauktuves, divvirziena kustību organizējot ar pagaidu luksoforiem. Autovadītājiem jārēķinās, ka no 5. jūnija būvdarbu zonā tiks noteikti vēl papildu satiksmes ierobežojumi.

Šobrīd norit kanalizācijas izbūves darbi Tērvetes ielā tuvāk Salnas ielai, bet SIA “Jelgavas ūdens” norāda, ka piektdien, 5. jūnijā, tiks sākti kanalizācijas pievadu izbūves darbi, līdz ar to tiks noteikti jauni satiksmes ierobežojumi. “Viss ir atkarīgs no tā, kā izdosies veikt darbus. Līdz ko vienā ielas posmā tie tiks pabeigti, būvnieki virzīsies uz nākamo, būvdarbu zonā sašaurinot brauktuves daļu. Izvērtējot situāciju, satiksme tiks organizēta vai nu ar pagaidu luksoforiem, vai ceļa zīmēm. Autovadītāji aicināti ņemt vērā izvietotos satiksmes organizācijas līdzekļus,” informē SIA “Jelgavas ūdens”.

 

Autovadītājiem jārēķinās, ka remontdarbu dēļ var būt jāpavada ilgāks laiks ceļā.

 

Gājēju kustība gar būvdarbu zonu tiek nodrošināta pa esošajām ielas nomalēm. Plānots, ka pazemes komunikāciju izbūves darbi Tērvetes ielas posmā tiks pabeigti līdz 31. oktobrim.

 

Darbi Tērvetes ielā tiek veikti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda un Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansētā projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Jelgavā, V kārta” ietvaros.

 

Aicinām autovadītājus ievērot saskaņoto Satiksmes organizācijas shēmu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē