19.2 °C, 4.5 m/s, 87.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbība“TestDevLab” ieguvis ISO 9001 kvalitātes pārvaldības standarta sertifikātu, kas palīdzēs konkurēt starptautiskajā tirgū
“TestDevLab” ieguvis ISO 9001 kvalitātes pārvaldības standarta sertifikātu, kas palīdzēs konkurēt starptautiskajā tirgū
02/11/2022

Latvijā izveidotais IT uzņēmums “TestDevLab”, kura viens no birojiem atrodas arī Jelgavā, ir ieguvis starptautiski atzīto ISO 9001 kvalitātes pārvaldības standarta sertifikātu. Uzņēmums uzskata, ka jauniegūtā sertifikācija paver plašākas iespējas ar tā pakalpojumiem un produktiem konkurēt starptautiskā līmenī, kā arī veicina uzņēmuma atpazīstamību.

 

Ar šīs sertifikācijas palīdzību uzņēmumā ir standartizēti iekšējie darbības procesi, definētas darbinieku pilnvaras un atbildība, kā arī ieviesta efektīva informācijas vadības sistēma. Tādējādi ir uzlabota uzņēmuma iekšējā komunikācija, plānošana un darba efektivitāte.

 

“Pēdējos gados piedzīvojām strauju darbinieku skaita pieaugumu, piesaistījām arvien lielākus projektus un sapratām nepieciešamību pēc iekšējo procesu sakārtošanas un uzlabošanas. Jau 2019. gadā ieguvām informācijas drošības pārvaldības standarta ISO/IEC 27001 sertifikātu un šogad arī veiksmīgi saņēmām kvalitātes pārvaldības standarta ISO 9001 standartu. To vērtējam kā investīciju veiksmīgai uzņēmuma attīstībai, kas ļaus efektīvāk strādāt ar esošajiem resursiem, kā arī piesaistīt arvien lielākus un prasīgākus klientus,” atzīst “TestDevLab” Informācijas drošības pārvaldnieks un ISO konsultāciju vadītājs Viktors Trifanovs.

 

Kopš 2021. gada uzņēmums “TestDevLab” piedāvā arī ISO standartu konsultācijas. “TestDevLab” speciālisti palīdzēs uzņēmumiem izvēlēties biznesa vajadzībām atbilstošāko ISO sertifikāciju, kā arī sagatavot uzņēmuma procesus un dokumentāciju standartu prasību ieviešanai un nodrošināt darbinieku apmācību.

 

2011. gadā Latvijā izveidotais uzņēmums “TestDevLab” nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un testēšanas produktu izstrādi. Starp uzņēmuma klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan starptautiski milži kā “Microsoft”, “Skype”, “Orange”, “Telefonica”, “Airbnb” un citi. Uzņēmuma 500+ inženieru testēto programmatūru lieto vairāk nekā 4,5 miljardi cilvēku visā pasaulē.

 

Jāpiebilst, ka 2020. gada rudenī darbu sāka “TestDevLab” birojs Jelgavā . Uzņēmumam ir veiksmīga sadarbība ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitātes” Informācijas tehnoloģijas fakultāti, uzņēmumā strādā universitātes studenti un absolventi, tāpēc bijis tikai loģiski atvērt biroju tieši mūsu pilsētā – lai darbiniekiem nodrošinātu ērtus darba apstākļus.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija: SIA “TestDevLab”