23.5 °C, 3.3 m/s, 59.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTiek slēgtas pilsētas kapsētu sēru zāles
Tiek slēgtas pilsētas kapsētu sēru zāles
02/12/2020

Lai mazinātu Covid-19 izplatību, Latvijā noteikti stingrāki pulcēšanās ierobežojumi un drošības pasākumi, kas attiecas arī uz bēru ceremoniju norisi. No 3. decembra tiks slēgtas Jelgavas pilsētas kapsētu sēru zāles.

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojuma “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, bērēs drīkst pulcēties ārpus telpām ne vairāk kā 10 cilvēki (neskaitot ar to norisi tieši saistītos cilvēkus, piemēram, garīdznieku), ne vairāk kā no divām mājsaimniecībām, lietojot mutes un deguna aizsegus.

 

Tāpēc no 3. decembra pilsētas kapsētu sēru zāles uz ārkārtējās situācijas laiku tiek slēgtas. Par sēru ceremoniju norisi kapsētās lūgums vienoties ar izvēlēto apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju.

 

Pieņemšanas laiks apbedīšanas pakalpojumu pieprasīšanai “Pilsētsaimniecībā”: pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 15 līdz 17 un piektdienās no pulksten 12.30 līdz 14. Pārējā laikā iestāde apbedīšanas pakalpojumu pieprasītājiem ir slēgta. Papildu informāciju var iegūt, zvanot pa tālruņiem 29238810 un 63023845.

 

“Pilsētsaimniecība” pateicas par sapratni.

 

 

Foto: “Pilsētsaimniecība”