25.7 °C, 2.7 m/s, 73 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaTiešsaistē norisināsies pasākums uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”
Tiešsaistē norisināsies pasākums uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”
28/04/2021

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) organizē tiešsaistes pasākumu uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”, kas notiks 11. maijā no pulksten 10 līdz 14.30. Lai piedalītos pasākumā, tam iepriekš jāpiesakās, aizpildot tiešsaistes anketu.

Kā informē ZRKAC, pasākuma pirmajā daļā varēs uzzināt par aktuālajām tendencēm, problēmām un risinājumiem ekonomikas attīstībā, liekot akcentu uz to, kā ekonomika ir pārdzīvojusi Covid-19 krīzi un kas mūs sagaida turpmāk. Šo tēmu analizēs  Dainis Gašpuitis, AS “SEB banka” ekonomists. Savukārt Ekonomikas ministrijas Inovācijas politikas nodaļas vadītāja vietnieks Mārtiņš Jansons informēs par inovācijas atbalstu uzņēmējdarbībā – gan atbalstu, kas pieejams šobrīd, gan par plānoto nākotnē. Tiks akcentēti arī jautājumi par Eiropas atveseļošanās un noturības mehānismu ekonomikas atbalstam. Kā radīt idejas un kā tās ieviest dzīvē- “Slowstorming” pieeju piedāvās Elīna Miķelsone, SIA “Idea Innovation Institute” valdes priekšsēdētāja, PostDoc pētniece, pasniedzēja.

 

Otrajā pasākuma daļā varēs tikties ar mūsu pilsētas uzņēmējiem, kuri meklē un atrod jaunas pieejas, ceļus un risinājumus arī šajā izaicinājumu pilnajā laikā. Ar savu pieredzi dalīsies Raimonds Biedrītis no SIA “Graudu spēks”, Elīna Romašova, kura pārstāvēs SIA “RichBerry”, Arno Polītis, zīmola “ColorPasta” un SIA “PastaHouse” izveidotājs un Juris Fedotovs no SIA “ELIGENT”.

 

Pieteikšanās – ŠEIT. Vairāk informācijas pa tālruni: 63012155 vai rakstot uz e-pastu: uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv. Ar pasākuma programmu var iepazīties AFIŠĀ.

 

 

Foto un informācija: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs