15.6 °C, 3 m/s, 84.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTiks noskaidrota spēcīgākā jauniešu pilsēta
Tiks noskaidrota spēcīgākā jauniešu pilsēta
21/08/2019

31. augustā, Piena, maizes un medus svētku laikā, Jelgavā norisināsies sacensības “Latvijas spēcīgākā pilsēta”. Šis tituls tiks piešķirts tai sacensību seriāla dalībpilsētai, kurā trīs stundu laikā kopsummā tiks pacelts vislielākais svars.

Sacensības norisināsies stāvlaukumā pie kultūras nama un ilgs trīs stundas no pulksten 12. Šajā laikā ikvienam būs iespēja izmēģināt savus spēkus svaru stieņa spiešanā guļus, vienlaikus palīdzot Jelgavai cīņā par spēcīgākās pilsētas titulu.

 

Spēcīgākā pilsēta tiks noteikta, summējot visu posma dalībnieku paceltos kilogramus. Šobrīd ir aizvadīti deviņi posmi – līdere ar paceltām vairāk nekā 223 tonnām ir Valmiera. Otrajā vietā ar 185 620 paceltiem kilogramiem ierindojas Ventspils, trešā – Gulbene ar 175 900 kilogramiem.

 

Atsevišķi tiek vērtēti arī jauniešu (2000. dzimšanas gads un jaunāki) rezultāti katrā no posmiem, un, sacensību seriālam noslēdzoties, tiek apbalvotas arī trīs spēcīgākās jauniešu pilsētas.

 

Pēc Jelgavas posma vēl notiks sacensības Siguldā un Dobelē, un 5. oktobrī taps zināms, kura pilsēta būs izcīnījusi spēcīgākās titulu.

 

Sacensības rīko Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka pasaule” un Sporta servisa centru. Jelgava šajā seriālā iesaistīsies ceturto reizi.

 

Dalība pasākumā ir bez maksas, un interesentiem nav jāreģistrējas iepriekš.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē