23.2 °C, 2.3 m/s, 55.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaTikšanās prieks Pārlielupes bibliotēkā
Tikšanās prieks Pārlielupes bibliotēkā
04/02/2020

Pārlielupes bibliotēkā līdz 29. februārim apskatāma lasītājas un fotogrāfes Ilonas Austrumas fotogrāfiju izstāde “Tikšanās prieks”. Izstādē redzamos attēlus ir iespējams arī iegādāties un pasūtīt.

“Mēs ar tēti sēžam sarkanīgā tumsā, jo naktslampiņai priekšā ir aizlikts ar sarkanu krāsu nokrāsots stikls. Ir trīs vanniņas: attīstītājs, fiksāža un tīrs ūdens. Uz galda vēl bilžu kopētājs, zem tā paslēpti dažāda izmēra un nosaukuma fotopapīri, skaļi tikšķ modinātājpulkstenis, jo tam līdzi jāskaita papīra eksponēšanas laiks. Šīs ir manas bērnības atmiņas par bilžu kopēšanu, jo tētis bija aizrautīgs fotoamatieris, bet modeļi bija meža ainavas, vietēja rakstura notikumi un es. Dzīve turpinās – šis albums ir manu smukāko bilžu ilzase vairāku gadu garumā,” par saviem darbiem stāsta to autore I.Austruma.

 

Fotoattēlos skatāms kadrā notverts dabas skaistums – augi, ainavas un ūdens. Ar I.Austrumas darbu var iepazīties ne vien ekspozīcijas darbos uz sienām, bet arī autores fotogrāfiju albumā. Tāpat katru izstādē redzamo ierāmēto fotogrāfiju iespējams iegādāties par 20 eiro, bet attēlus no albuma iespējams pasūtīt.

 

 

Foto: Pārlielupes bibliotēka

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē