25.1 °C, 4.1 m/s, 43.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTilta pārbūves darbi Miera ielā
Tilta pārbūves darbi Miera ielā
13/08/2019

Būvdarbu ietvaros objektā „Tilta pār Platones upi Miera ielā pārbūve” ir izbūvēti 12 betona urbpāļi ar diametru 880 mm 8 m dziļumā, 4 upes balsti, kā arī krasta balsti, tagad notiek sagatavošanās darbi laiduma izbūvei.

Tilta laiduma konstrukcijas plātni galos paredzēts balstīt uz krasta balstiem ar elastomēra (elastīgs polimērs) balstīklām (atbalsta vietām). Uz katra balsta paredzētas 6 balstīklas. Laiduma konstrukcijas plātnes biezums uz brauktuves ass paredzēts 0,8 m, plātne tiks stiegrota ar parasto (nespriegto) stiegrojumu.

 

Pēc darbu pabeigšanas tiltam paredzētas četras 3,5 m platas braukšanas joslas, 2,5 m plata ietve augšteces pusē un 1,5 m plata ietve lejteces pusē. Kopējais tilta platums ir 20,5 m, garums – 42,5m.

 

Upes krastus līdz upes gultnei paredzēts stiprināt ar laukakmeņu krāvumu. Pie tilta konstrukcijas paredzēts stiprināt ūdens līmeņa noteikšanas sensoru. Apgaismojumu izbūvēs ielas abās pusēs, kā arī sešus jaunus lietus ūdens uztvērējus un uzstādīs jaunu meteoroloģisko staciju uzstādīšana. Plānota sakaru kanalizācijas tīkla izbūve, kā arī divu videokameru uzstādīšana.

 

Projekta realizācija plānota līdz 2019. gada 30. novembrim.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

 

Informācija sagatavota

JPPI “Pilsētsaimniecība”