18.8 °C, 1.3 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTīra ietves, kur izveidojušies sniega sanesumi, un izvedīs sniegu no tiltiem
Tīra ietves, kur izveidojušies sniega sanesumi, un izvedīs sniegu no tiltiem
14/12/2022

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka mazā traktortehnika šodien turpina no sniega attīrīt grants seguma ielas, stāvlaukumus un autobusa pieturvietas, kurās izveidojušies vaļņi. Tāpat šodien tiks šķūrētas ielas ar divkārtu virsmu apstrādi un apsekotas ietves, tīrot problemātiskās vietas, kur izveidojušies sniega sanesumi. Par šādām pamanītām vietām Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787 aicināti ziņot arī iedzīvotāji.

Sētnieki šodien strādā ikdienas režīmā. Ietvēm vakar vakarā pabeigta atkārtota tīrīšana un šodien notiek to apsekošana, lai apzinātu problemātiskās vietas, kur izveidojušies sniega sanesumi vai sniegs kļuvis irdens, tādējādi apgrūtinot pārvietošanos.

 

Mazā traktortehnika turpina attīrīt grants seguma ielas un pašvaldības stāvlaukumus. Šodien pa dienu tiks pastiprināti pievērsta uzmanība autobusu pieturām, kur izveidojušies vaļņi, kas traucē iekāpt/izkāpt no sabiedriskā transporta. Ielas ar divkārtu virsmas apstrādi vakar vakarā nokaisītas ar pretslīdes materiālu, bet šodien pasūtīta to šķūrēšana.

 

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka šonakt izvests sniegs no Driksas un Lielupes tiltiem, bet naktī uz ceturtdienu ieplānots izvest sniegu no Lietuvas šosejas dzelzceļa pārvada, tilta pār Platones upi Miera ielā. Sniegu plānots izvest arī no atsevišķām vietām pilsētā, kur sniega kaudzes sāk traucē gan gājēju kustībai, gan transportam, samazinot pārredzamību krustojumos un pie gājēju pārejām.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē