26.1 °C, 2.5 m/s, 58.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeTīra lielākās grantētās ielas; pēc pulksten 18 sāks tīrīt galvenās asfaltētās ielas
Tīra lielākās grantētās ielas; pēc pulksten 18 sāks tīrīt galvenās asfaltētās ielas
26/01/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka, neskatoties uz snigšanu, ziemas dienests šodien veic pilsētas lielāko grantēto ielu tīrīšanu no sniega un darbs šobrīd turpinās. Bet pēc pulksten 18, samazinoties satiksmes intensitātei, plānots uzsākt ielu brauktuvju attīrīšanu no sniega un kaisīšanu ar mitro sāli 3. maršrutā – maģistrālajās un tranzīta, lielākajās, kā arī starpkvartālu ielās. Ietvju tīrīšana sākta pulksten 15, iesaistot mazo traktortehniku.

Brauktuvju atbrīvošana no sniega jau veikta lielākajās grantētajās ielās Romas ielas rajonā, šobrīd darbi turpinās Sieramuižas rajonā. Šodien vēl ieplānota grantēto ielu tīrīšana no slapjā sniega Dambja ielas rajonā, Būriņu ceļa un Bāra ceļa rajonā, kā arī Bērza ceļa rajonā. “Pilsētsaimniecībā” uzsver, ka sniega tīrīšana tiek veikta tikai lielākajās grantētajās ielās, kur ielas platums atļauj iebraukt greideram.

 

Samazinoties satiksmes intensitātei, pēc pulksten 18, ziemas dienests sāks tīrīt un ar mitro sāli kaisīt asfaltētās ielas 3. maršrutā. Ar ielām, kas tiek tīrītas 3. maršrutā, iespējams iepazīties ŠEIT.

 

Jau no pulksten 15 ziemas dienesta mazā traktortehnika iesaistīta pašvaldības pārziņā esošo ietvju attīrīšanā no sniega. Ņemot vērā intensīvo snigšanu, ietvju tīrīšana un kaisīšana nakts laikā tiks veikta atkārtoti. Bet no rīta darbos tiks iesaistīti arī sētnieki.

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē