18.7 °C, 5.8 m/s, 83.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTirgus nestrādās 25. decembrī un 1. janvārī
Tirgus nestrādās 25. decembrī un 1. janvārī
22/12/2020

SIA “Jelgavas tirgus” administrācija informē, ka pārtikas tirgus, tostarp gaļas paviljons, šobrīd darbu turpina un ir atvērts katru dienu no pulksten 8 līdz 15. Tas nestrādās vien Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, un Jaungada dienā, 1. janvārī. Saimniecības preču tirgus un arī tirdzniecības centrs “Rosme” līdz 11. janvārim ir slēgti.

Ņemot vērā papildu ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai tirdzniecībā, saimniecības preču tirgus Jelgavas tirgū, tāpat kā tirdzniecības centrs “Rosme” uz ārkārtējās situācijas laiku – līdz pat 11. janvārim – ir slēgti. Bet pārtikas preču tirgus darbus turpina un apmeklētāji tajā gaidīti katru dienu no pulksten 8 līdz 15.

 

Jāatgādina, ka arī tirgū spēkā ir noteiktie drošības pasākumi tirdzniecības vietās: mutes un deguna aizsegu lietošana gan pārdevējiem, gan apmeklētājiem, kā arī jāievēro divu metru distance.

 

Jelgavas tirgus direktors Andris Vaišļa norāda, ka nepārtraukti tiek sekots līdzi tam, vai tirgotāji un pircēji ievēro visus noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus. To, vai pircēji ievēro visus noteikumus, regulāri pārbauda arī Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija. Tiek kontrolēta arī apmeklētāju plūsma gaļas paviljonā, lai nepārsniegtu pieļaujamo cilvēku skaitu telpā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē