19.4 °C, 2.6 m/s, 96.5 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaTopošais mediķis no Jelgavas saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiju medicīnā
Topošais mediķis no Jelgavas saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiju medicīnā
05/10/2022

Sākoties jaunajam studiju gadam, Borisa un Ināras Teterevu fonds godināja 20 talantīgos Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) medicīnas studentus, par izcilajām sekmēm viņiem piešķirot stipendiju. Starp stipendiātiem ir arī Ralfs Roberts Zitāns no Jelgavas.

Šogad stipendiju konkursā piedalījās 129 studenti, no kuriem atbalstu saņēmuši izcilākie kandidāti. Stipendiāti pauž, ka šis atbalsts ir ieguldījums gan viņu personīgajā izaugsmē, gan arī Latvijas medicīnā kopumā. No Zemgales reģiona stipendiju saņem divi topošie mediķi – Katrīna Freimane no Dobeles novada Augstkalnes pagasta un jelgavnieks Ralfs Roberts Zitāns.

 

Stipendijas sniedz būtisku materiālo atspaidu – vienas stipendijas apmērs katram studentam ir 2650 eiro akadēmiskajā gadā. Borisa un Ināras Teterevu fonda valdes loceklis Mareks Indriksons, novēlot stipendiātiem arī turpmāk saglabāt izcilas sekmes, atgādina, ka, studentam uzrādot nemainīgi labus mācību rezultātus, piešķirtais fonda atbalsts turpinās līdz pat pamatstudiju noslēgumam.

 

Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas medicīnā sniedz atbalstu centīgiem topošajiem speciālistiem, kuru gaitām ilgajos studiju gados nepieciešams atspaids vai kuru sasniegumi jau studiju gaitā pelna atzinību.

 

2022. gadā, stiprinot Latvijas jauniešu vēlmi izglītoties medicīnas jomā, Borisa un Ināras Teterevu fonds palielinājis stipendiju skaitu RSU studentiem, mācību gadā atbalstot jau 20 centīgos studentus. Nākamo stipendiju konkursu plānots izsludināt 2023. gada pavasarī.

 

 

Foto un informācija: Borisa un Ināras Teterevu fonds