22.8 °C, 6 m/s, 89.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTopošie uzņēmēji aicināti piedalīties konferencē „Uzrāviens”
Topošie uzņēmēji aicināti piedalīties konferencē „Uzrāviens”
25/03/2013

18.aprīlī Jelgavā norisināsies jauno uzņēmēju un līderu konference "Uzrāviens", kuras mērķis mudināt un iedrošināt jauniešus iesaistīties biznesā un attīstīt uzņēmējdarbību reģionos. Uz konferenci aicināti jaunie uzņēmēji, topošie uzņēmēji, vadītāji, studenti, vecāko klašu skolēni. Pieteikšanās konferencei – līdz 15.aprīļa pulksten 17.

Klikšķināt uz attēla, lai atvērtu

18.aprīlī Jelgavā norisināsies jauno uzņēmēju un līderu konference “Uzrāviens”, kuras mērķis mudināt un iedrošināt jauniešus iesaistīties biznesā un attīstīt uzņēmējdarbību reģionos. Uz konferenci aicināti jaunie uzņēmēji, topošie uzņēmēji, vadītāji, studenti, vecāko klašu skolēni. Pieteikšanās konferencei – līdz 15.aprīļa pulksten 17.
 
Konferences mērķis ir motivēt nebaidīties realizēt savas idejas un pieņemt izaicinājumus, tādēļ konferencē kā lektori tiek piesaistīti gan pieredzējuši, gan jauni uzņēmēji, kuri stāstīs par savu pieredzi uzņēmējdarbības uzsākšanā un grūtību pārvarēšanā. Konferences „Uzrāviens” mērķauditorija ir jaunie uzņēmēji, topošie uzņēmēji, vadītāji, studenti, vecāko klašu skolēni.
 
Konference norisinās sadarbībā ar Hipotēku banku. Konferenci atbalsta arī Zemgales Reģiona Kompetenču Attīstības Centrs, SIA „Microsoft Latvia”, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas nodaļa, Jelgavas vēstnesis, Jelgavas Skolēnu Dome, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Jelgavas pilsētas pašvaldība.
 
Pieteikšanās konferencei norisinās līdz 15.aprīļa pulksten 17 tiešsaistē mājas lapā www.uzraviens.lv.
 
Dalība konferencē ir bez maksas.
 

Informāciju sagatavoja
Klinta Dirnēna
JCI Latvia Jelgavas nodaļa
Tel.: 28640156
E-pasts: