18.2 °C, 1.3 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTopošie vecāki aicināti piedalīties bezmaksas nodarbību ciklā
Topošie vecāki aicināti piedalīties bezmaksas nodarbību ciklā
08/01/2020

Turpinoties Veselības veicināšanas programmas aktivitātēm pilsētā, arī šogad topošie vecāki aicināti piedalīties bezmaksas nodarbību ciklā “Topošo vecāku skola” Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC). Šobrīd vēl ir brīvas vietas grupās, kurām nodarbības sāksies 29. janvārī, 19. februārī un 11. martā. Nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās.

Topošo vecāku skolā jomas profesionāļi sešās nodarbībās jaunos vecākus izglītos par grūtniecības, dzemdību, kā arī pēcdzemdību perioda fiziskajiem un emocionālajiem aspektiem. Uz nodarbībām aicinātas ne tikai jaunās māmiņas, bet arī tēti vai mamma kopā ar kādu citu atbalsta personu.

 

Topošo vecāku skolas nodarbības vadīs sertificēta vecmāte Veronika Pirogova, fizioterapeite Klaudija Hēla, zīdīšanas konsultante Ilze Kuduliņa, PEP mammas Sanita Purakalna un Ramona Treilona.

 

Pieteikšanās nodarbībām obligāta. Tālrunis: 63082101, 29222737, e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv.

 

Nodarbības ir bez maksas un tiek īstenotas ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projektam “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta”.

 

Papildu informācija un nodarbību grafiks

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē