16.1 °C, 3.7 m/s, 85.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTorņa kāpnēs jauna izstāde – “Dažādība”
Torņa kāpnēs jauna izstāde – “Dažādība”
25/04/2018

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā apskatāma jaunas mākslinieces, jelgavnieces Sandijas Lavrenovas eļļas gleznu izstāde “Dažādība”.

Jelgavas Valsts ģimnāzijas 12.klases skolniece Sandija Lavrenova piedāvā apskatīt viņas otro personālizstādi ar 25 eļļas gleznām, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā. Gleznās attēlota daba, dzīvnieki, abstrakcijas, kā arī iztēles portreti. Tuvākie žanri viņai ir dzīvnieku attēlojums, portreti, kā arī ainavas.

 

Mākslas darbus Sandija izstādījusi arī vairākās interneta platformās, piemēram, www.redbubble.com, kur vairāk kā 400 tūkstoši mākslinieku no visas pasaules piedāvā savus darbus un to reprodukcijas kā apdrukas uz dažādiem sadzīves un mākslas priekšmetiem.

 

Māksliniece brīvajā laikā nodarbojas ar radošām izpausmēm, gleznošanu, ko apgūst pašmācībā, kā arī kopj savu mīluli – Bostonas terjeru, kuru ar panākumiem trenē suņu izstādēm, kā arī attēlo savos mākslas darbos.

 

Sandijas Lavrenovas gleznu izstāde “Dažādība” apskatāma no 24.aprīļa līdz 22.maijam Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā, Akadēmijas iela 1, Jelgava. Vairāk informācijas par izstādi pa tālruni 63005445.

 

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs