23.4 °C, 2.3 m/s, 73.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTornī Alises Marijas Aizpures gleznu izstāde “Krāsas”
Tornī Alises Marijas Aizpures gleznu izstāde “Krāsas”
09/08/2019

No piektdienas, 16. augusta, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā būs apskatāma mākslinieces Alises Marijas Aizpures gleznu izstāde “Krāsas”, kurā apmeklētājus priecēs akrila tehnikā gleznoti mākslas darbi.

Alise Marija Aizpure ir radoša personība, kura mākslas pasaulei aktīvi pievērsusies 2007. gadā, kad viņas talantu un mākslinieces garu spēja ieraudzīt tā laika zīmēšanas skolotāja, kas ieteica pievērsties mākslai. Apziņa, ka nākotnē vēlēsies izpausties radoši – raisījusies jau bērnībā.

 

Jaunās mākslinieces neordinārais izpildījums gleznās pievērš uzmanību un raisa diskusiju par dažādo skatījumu uz ierastām lietām. Mākslas darbi tiek gleznoti akrila tehnikā. A.M.Aizpure sevi ir apliecinājusi kā spēcīgu, radošu personību, ar tikai sev raksturīgu vizuālo izpildījumu, kurā manāmi gan koši krāsu toņi, gan mazākās nianses. Dažādo krāsu toņi un formu ekspresīvās attiecības veido sižetu, kas atspoguļo citādu skatījumu uz apkārtējo pasauli.

 

Gleznu izstādes “Krāsas” atklāšana Jelgavas Sv.Trīsvienības tornī būs desmitā jaunās mākslinieces radošajā karjerā, kura savus darbus apmeklētājiem atrādījusi dažādās pilsētās tepat – Latvijā, kā arī ārvalstīs – Polijas pilsētā Varšavā un Krievijas pilsētā Maskavā.

 

Gleznu izstāde “Krāsas” apmeklētājiem bez maksas būs apskatāma no 16.augusta līdz 2.oktobrim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā, Akadēmijas ielā 1, Jelgava. Vairāk informācijas pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

    

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs