18.9 °C, 1.6 m/s, 83.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaTornī radošā nodarbība “Piešķirt apģērbam otru dzīvi”
Tornī radošā nodarbība “Piešķirt apģērbam otru dzīvi”
09/10/2020

Sestdien, 17. oktobrī, pulksten 12 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies radošā nodarbība “Piešķirt apģērbam otru dzīvi cikla Domā un dari zaļi gaitā.

Nodarbības cikla “Domā un dari zaļi” laikā tiks stāstīts pa zaļu dzīvesveidu un par to, ko mēs katrs varam darīt, lai parūpētos par dabu. Meistarklasē dzirdēsiet dizaineres stāstus un piemērus par apģērba izmainīšanu. Praktiskajā daļā būs iespēja noslēpt defektus vai “atdzīvināt” savu līdzi paņemto apģērbu, pielietojot dekoratīvos elementus.

 

Meistarklasē dalībnieki izgatavos mežģīņu mozaīkas, kas piešķirs apģērbam radošu un krāsainu akcentu. Mežģīņu mozaīka ne tikai dekorē apģērbu, bet ar tās palīdzību var noslēpt defektus, ieveidot ielaidumus un palielināt, pagarināt apģērbu un tā detaļas, samazināt neveiksmīgus kakla izgriezumus. Tāpat radošās nodarbības laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt arī par citiem kreatīviem veidiem, kā pārveidot apģērbu.

 

Radošo nodarbību vadīs Daiga Latkovska. Līdzi jāņem apģērbs, ko vēlaties pārveidot, dekoratīvie materiāli tiks nodrošināti. Nodarbība notiks sestdien, 17. oktobrī, pulksten 12 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Nodarbības ilgums līdz 2 stundām.

 

Dalības maksa ir 9 EUR. Informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai rakstot uz e-pastu: tic@tornis.jelgava.lv.

 

 

Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī apmeklētāji aicināti ievērot valstī noteiktos fiziskās distancēšanās noteikumus un epidemioloģiskās drošības pasākumus (izņēmums – personas no vienas mājsaimniecības, kuriem distancēšanās savā starpā nav jāievēro), kā arī Tornī tiks nodrošināta dezinfekcijas un roku higiēnas pieejamība.

 

Ierodoties uz nodarbību, pasākuma apmeklētāji piekrīt, ka var tikt fotografēti vai filmēti.

 

 

Informāciju sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē
“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”