22.8 °C, 4.5 m/s, 48.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTornī tūrisma vakars – viesis ceļotājs un jelgavnieks Raimonds Gudrups
Tornī tūrisma vakars – viesis ceļotājs un jelgavnieks Raimonds Gudrups
17/09/2019

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) 26. septembrī pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, aicina interesentus pievienoties ikmēneša tūrisma vakaram, kura viesis būs jelgavnieks un pasaules apceļotājs Raimonds Gudrups.

Tūrisma vakara viesis Raimonds vairāk kā 10 gadus atpakaļ nopirka vienvirziena biļeti uz Meksiku un kļuva par klejojošo ceļotāju. Dzīvojot Meksikas vidienē – nomaļā rančo, viņš iepazina vietējo kultūru, tradīcijas un dabu. Senā Maiju civilizācija kļuva par viņu aizraušanos un drīz viņa dzīves taka aizveda Gvatemalas džungļos, meklējot pazudušās Maiju pilsētas. Tur Raimonds atgriezies jau vairākkārt, pavadot arī citus piedzīvojumu meklētājus.

 

Raimonds vēlāk aizklejojis līdz Norvēģijas fjordiem, kur dzīvojis krietnu laiku līdz Brazīlijas Olimpiskajām spēlēm, kurās bijis asistents Dienvidāfrikas nacionālajai komandai. Viņš aizceļojis līdz Venecuēlai, kur piedalījies Ugo Čavesa priekšvēlēšanu mītiņā. Ar vecu Volkswagen beetle vienatnē devies pasakainā izbraucienā un ar katamarānu burājis uz Karību salām. Raimonda stāsts neapstājas – viņš meklējis neatklātos Peru Andu kalnu labirintus un pieredzējis daudzus citus interesantus piedzīvojumus.

 

Tūrisma vakars Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies  26. septembrī pulksten 18. Dalības maksa pieaugušajiem un skolēniem EUR 2,00, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Papildus informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.