20.1 °C, 3 m/s, 69.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTornis 14. jūnijā – apmeklētājiem slēgts
Tornis 14. jūnijā – apmeklētājiem slēgts
10/06/2022

Otrdien, 14. jūnijā, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis apmeklētājiem būs slēgts, jo torņa pirmajā stāvā tiks veikti kosmētiskie remontdarbi. Jāatgādina, ka tornis ierasti ir slēgts arī pirmdienās. 

Tūrisma centra pakalpojumi būs pieejami attālināti pa tālruni 63004557 un pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Tāpat tūristi svarīgu informāciju var uzzināt arī pie diviem interaktīvajiem stendiem, kas atrodas pie Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa (no pagalma puses) un Pasta salā.

 

Torņa skatu laukums, izstāžu zāle un Tūrisma informācijas centrs klātienē apmeklētājus uzņems no trešdienas, 15. jūnija. Torņa darba laiks no trešdienas līdz sestdienai ir no pulksten 9 līdz 22, svētdienās no pulksten 10 līdz 21, savukārt, pirmdienās, kā ierasts tornis apmeklētājiem slēgts, bet otrdienās tornis ir atvērts no pulksten 9 līdz 18.

 

Restorāns «Panorāmas skati», kas atrodas torņa 8. stāvā, strādā trešdienās, ceturtdienās un svētdienās no pulksten 12 līdz 21, piektdienās un sestdienās no pulksten 12 līdz 22.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrā