17.8 °C, 3.7 m/s, 82.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTraktoristu ielā izbūvēs ietvi
Traktoristu ielā izbūvēs ietvi
04/06/2020

Līdz rudenim Traktoristu ielas posmā no Kazarmes līdz Pionieru ielai paredzēts izbūvēt gājēju ietvi.

Kā informē pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” projektu vadītāja Kristīne Vuškārniece, šobrīd Traktoristu ielā ietve ir tikai posmā no Satiksmes līdz Pionieru ielai, bet tālāk gājējiem ceļš jāturpina pa brauktuves malu. Gājēju plūsma Traktoristu ielā arvien pieaug – galvenokārt tāpēc, ka pēdējos gados būtiski palielinājies Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas audzēkņu skaits, šobrīd jau pārsniedzot 900 skolēnu. Paredzams, ka līdz ar skolas pilnīgu rekonstrukciju, kas sāksies jau šogad, audzēkņu skaits skolā varētu vēl pieaugt. Lai uzlabotu ielas infrastruktūru gājējiem un nodrošinātu bērniem drošu ceļu uz skolu, pašvaldība paredzējusi ietves izbūvi.

Šobrīd notiek 120 metrus gara ielas posma no Kazarmes līdz Pionieru ielai projektēšana, un to veic pilnsabiedrība “LMR projekts”. Lai realizētu ieceri, tur paredzēta piecu koku – četru ošlapu kļavu un vienas liepas –, kas atrodas ielas sarkanajā līnijā, nociršana, tāpēc pašvaldība līdz 18. jūnijam rīko publisko apspriešanu.

K.Vuškārniece skaidro, ka, realizējot projektu, zonā starp ietvi un privātmāju apbūvi paredzēti jauni krūmu stādījumi, iestādot irbeņlapu fizokarpus.

Foto: Jelgavas pilsēta

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē