20.6 °C, 3.9 m/s, 57.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsTreneris atgriežas trasē
Treneris atgriežas trasē
25/06/2020

21. jūnijā Madonā notika šīs sezonas pirmās sacensības motosportā – Baltijas un Latvijas kausa un klubu komandu kausa posms enduro. Tajās uzvaru izcīnīja gan komandas “CEC I.S. Racing” sportists Andris Grīnfelds, gan viņa treneris Ivo Šteinbergs.

Andris startēja E3 klasē un izcīnīja uzvaru individuālajā ieskaitē septiņu dalībnieku konkurencē. Savukārt Ivo uzvarēja E2 klasē septiņu braucēju konkurencē. Līdz ar to šobrīd gan Andris, gan Ivo ir līderi katrs savā klasē. Absolūtajā kopvērtējumā, ņemot vērā 71 dalībnieka uzrādītos rezultātus, Ivo ierindojās 1. vietā, savukārt Andris – 5. vietā.

 

“Es enduro atgriezos pēc gada un sešu mēnešu pauzes. Visu pagājušo gadu braucu ar komandu uz visām sacensībām, palīdzot citiem uzvarēt. Un vienā brīdī pieķēru sevi pie domas, ka arī pats varētu atgriezties trasē. Un man sanāca laba atgriešanās – ar uzvaru,” norāda I.Šteinbergs.

 

Komandu konkurencē tiek summēti četru sportistu rezultāti, un komanda “CEC I.S. Racing” Madonā izcīnīja uzvaru Latvijas čempionāta ieskaitē.

 

Nākamais sacensību posms būs 8. un 9. augustā Pērnavā, savukārt 5. jūlijā Zantē paredzēts Latvijas čempionāts.

 

 

Foto: no sportistu personīgā arhīva