20.4 °C, 1.9 m/s, 83.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsTreneris audzēkņa sniegumu pasaules čempionātā novērtē uz septiņām ballēm
Treneris audzēkņa sniegumu pasaules čempionātā novērtē uz septiņām ballēm
06/03/2023

Jelgavas Ledus sporta skolas audzēknis Kirils Korkačs pasaules čempionātā daiļslidošanā junioriem izcīnījis 39. vietu 42 dalībnieku konkurencē.

Pasaules junioru čempionāts daiļslidošanā norisinājās Kanādā, Kalgari, no 2. līdz 4. martam. Vispirms sportisti veica īso programmu. Tajā Kirils nopelnīja 45,40 punktus, ieņēma 39. vietu un neiekļuva starp tiem 24 sportistiem sportistiem, kuri dažas dienas vēlāk demonstrēja izvēles programmu.

 

“Kirila sniegums šoreiz vērtēju uz septiņām ballēm desmit ballu sistēmā. Viņš izpildīja visus elementus, bet lielākā daļa no tiem bija ar negatīvu atzīmi. Piemēram, elementa maksimālā vērtība ir pieci punkti, bet, ja tiek pieļauta kļūda, tad kaut kādu daļu atņem, un sportists par izpildīto elementu nesaņem maksimālo summu, bet mazāk. Vēl, manuprāt, Kirilam mazliet pietrūka emociju slidojuma laikā, lai otrā atzīme būtu lielāka. Neskatoties uz to, viņš cīnījās līdz galam, un viņa sniegumu kopumā vērtēju pozitīvi,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norāda Kirila treneris Romāns Panteļejevs.

 

Šīs K.Korkačam bija pēdējās lielās sacensības šosezon.

 

Foto: no R.Panteļejeva personīgā arhīva