23.9 °C, 1.5 m/s, 49.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTrešajā adventē kopā ar Jāni Streiču
Trešajā adventē kopā ar Jāni Streiču
12/12/2015

Svētdien, 13.decembrī, pulksten 16 tornī sāksies sarunu vakars “Advente ir laiks pacelt acis uz debesīm”, kura īpašais viesis būs kinorežisors Jānis Streičs. Šogad katra adventes svētdiena Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī tiek pavadīta sarunu vakaros, kad kopā ar viesiem iespējams doties pārdomu pasaulē par dvēseliskām un cilvēciskām vērtībām un svētku būtību.

Klikšķināt, lai atvērtu

Šogad katra adventes svētdiena Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī tiek pavadīta sarunu vakaros, kad kopā ar viesiem iespējams doties pārdomu pasaulē par dvēseliskām un cilvēciskām vērtībām un svētku būtību. Trešajā adventē, 13.decembrī, pulksten 16 Tornī norisināsies sarunu vakars “Advente ir laiks pacelt acis uz debesīm”, kura īpašais viesis būs kinorežisors Jānis Streičs.
 
Jānis Streičs ir latviešu kinorežisors, aktieris, rakstnieks, gleznotājs, publicists un sabiedrisks darbinieks. Trīs no Streiča režisētajām filmām ieguvušas Latvijas kinofestivāla “Lielais Kristaps” balvu kategorijā labākā filma – “Teātris” (1978), “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” (1981) un “Cilvēka bērns” (1991). Jānis Streičs ir arī daudzu starptautisko filmu festivālu laureāts: atzinība saņemta kinofestivālos Čeļabinskā, Kijevā, Maskavā, Bostonā, Čikāgā un citur. Jānis Streičs vairākās filmās ir piedalījies arī kā aktieris: Oļģerta Dunkera filmās “Cāļus skaita rudenī” (1973) un “Vīrietis labākajos gados” (1977), kā arī divās paša režisētās filmās – “Teātris” (1978) un “Cilvēka bērns” (1991). J. Streičs vienmēr aktīvi piedalījies savu filmu scenāriju tapšanā un pats rakstījis scenārijus septiņām savām filmām. J.Streiča rakstnieka talantu spilgti apliecina arī 2006. gadā iznākusī grāmata “Lāga dvēseļu straumē” un 2012. gadā iznākusī grāmata „1991_Tas garais cilvēkbērna gads”.
 
Ieeja sarunu vakarā bez maksas.
 
Aicinām apmeklēt sarunu vakaru arī 20.decembrī – sarunu vakars ar Jelgavas Sv.Annas baznīcas mācītāju Kasparu Kovaļovu.
 
Vairāk informācijas pa tālruni 63005447 vai e-pastu .
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā