11 °C, 4 m/s, 78.2 %

Sākumlapa JaunumiSportsTriatlonistiem medaļas Latvijas kausa posmos
Triatlonistiem medaļas Latvijas kausa posmos
24/04/2024

Jelgavas triatlona kluba “Piramida Triathlon Club” sportisti veiksmīgi startējuši akvatlona sacensībās Liepājā un Siguldā, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa triatlonā posmi.

Savā vecuma grupā Veronika Sajenko un Everts Pikšēns gan Siguldā, gan Liepājā izcīnīja 1. vietu, tādējādi viņi kļuvuši par Latvijas kausa triatlonā līderiem savā vecuma grupā. Veronikai bija jānopeld 50 metri un jānoskrien 500 metri, bet Everts peldēja 200 metrus un skrēja 1000 metrus.

Poļina Sajenko, pievārējot 500 metrus skrienot un 50 metru distanci peldot, sacensībās Liepājā izcīnīja 1. vietu, bet Siguldā – 4. vietu. Savukārt Gustavam Vīksnem 2. vieta Siguldā. Viņam distance bija 400 metru peldējums un 3000 metru skrējiens. Bronzu izcīnīja Reinis Šteimanis Siguldā un Jekaterina Gubina Liepājā. Jekaterina 50 metrus peldēja un 500 metrus skrēja, bet Reinis 400 metrus peldēja un 3000 metrus skrēja.