19.4 °C, 2.6 m/s, 96.5 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaTrijos bērnudārzos uzlabos infrastruktūru
Trijos bērnudārzos uzlabos infrastruktūru
28/07/2022

Trijās Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādēs augustā sāksies remontdarbi, lai uzlabotu bērnudārzu apkārtējo infrastruktūru un telpu funkcionalitāti. Darbi notiks bērnudārzā “Zemenīte”, “Vārpiņa” un “Lācītis” un tiks organizēti tā, lai nepārtrauktu mācību procesu iestādēs.

Šodien domes sēdē deputāti lēma par ilgtermiņa aizņēmumu Valsts kasē, lai daļēji segtu visu trīs bērnudārzu remontdarbus.

 

Pirmsskolas izglītības iestādē “Zemenīte” līdz novembrim paredzēts atjaunot avārijas stāvoklī esošo žogu gar Blaumaņa un Ausekļa ielu. Projekta kopējās izmaksas ir 114 029 eiro, no kurām pašvaldības līdzfinansējums ir 19 654 eiro, bet aizņēmuma līdzekļi 94 375 eiro. Darbus konkursa kārtībā veiks SIA “EKSPRO”. Tāpat bērnudārzā “Zemenīte” līdz oktobrim paredzēti arī iekštelpu remontdarbi – 2. stāva 3., 4., 5., 6. grupas gatavā ēdiena sadales un trauku mazgāšanas telpu remonts, kā arī 1. un 2. grupas tualešu remonts. Projekta kopējais budžets ir 70 400 eiro – pašvaldības līdzfinansējums ir 10 560 eiro, bet aizņēmuma līdzekļi 59 840 eiro. Darbus konkursa kārtībā veiks SIA “AWARD”.

 

Bērnudārzā “Vārpiņa” līdz oktobrim paredzēti remontdarbi grupas “Mārītes” guļamtelpā un tualetes telpā, kā arī grupas “Skudriņas” guļamtelpā. Projekta budžets 101 612 eiro, no kuriem pašvaldības līdzfinansējums ir 15 242 eiro, bet aizņēmuma līdzekļi 86 370 eiro. Būvdarbus konkursa kārtībā veiks SIA “AWARD”.

 

Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Sarmīte Joma skaidro – lai gan “Zemenītē” un “Vārpiņā” remonts notiks arī telpās, tas tiks organizēts tā, lai nepārtrauktu iestādes darbu. “Bērnudārzi netiks slēgti – darbs tiks pārorganizēts, uz laiku veidojot apvienotās grupas. Aicinu vecākus ar sapratni izturēties pret šīm īslaicīgajām neērtībām,” tā S.Joma.

 

Tāpat darbi sāksies pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Lācītis”, kur tiks labiekārtota teritorija. Līdz novembrim “Lācītī” paredzēta žoga nomaiņa teritorijas dienvidos un rietumos, laukumu un celiņu nobruģēšana, kā arī bērnu lapeņu pārvietošana. Projekta kopējās izmaksas ir 75 643 eiro, tostarp pašvaldības līdzfinansējums ir 13 896 eiro, bet aizņēmuma līdzekļi 61 747 eiro. Būvdarbus konkursa kārtībā veiks SIA “EKSPRO”.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē