26.3 °C, 3.2 m/s, 38.9 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaTrīsgadnieki aicināti uz “Mazo pūcēnu skoliņu” Jelgavas bibliotēkās
Trīsgadnieki aicināti uz “Mazo pūcēnu skoliņu” Jelgavas bibliotēkās
17/02/2020

Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu bibliotēka “Zinītis” līdz 10. martam gaida mazo trīsgadnieku pieteikumus “Mazo pūcēnu skoliņai” – nodarbību ciklam, kas ir iekļauts Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) iniciētajā lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts” un ir guvis lielu atzinību mūsu mazo lasītāju vidū.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas bērnu literatūras centra un LNB atbalsta biedrības projekta “Grāmatu starts” “Mazo pūcēnu skoliņā” ar praktiskām un interesantām nodarbībām notiek lasīšanas veicināšana jau no agra vecuma. Nodarbību cikls ir sadalīts trīs daļās, kurās bērni ar saviem vecākiem varēs iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties, krāsot un iegūt jaunus draugus. Pirmā nodarbība filiālēs – Miezītē, Pārlielupē un “Zinītī” – notiks 14. martā, bet Jelgavas pilsētas bibliotēkā – 15. martā. Otrā nodarbība sekos tieši pēc nedēļas – filiālēs 21. martā, bet Jelgavas pilsētas bibliotēkā – 22. martā, informē bibliotēkas speciāliste Maija Rubauska.

 

Noslēgums būs visiem kopīgs –  29. martā Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē. Nodarbību laiki tiks saskaņoti, ņemot vērā mazo lasītāju vecāku ieteikumus. Pēc skoliņas absolvēšanas katram mazajam skolēnam pienāksies arī Pūcītes liecība un balva par dalību.

 

Pieteikties var klātienē vai zvanot pa tālruni – 63046587 (Jelgavas pilsētas bibliotēka), 63083151 (Miezītes bibliotēka), 63011829 (Pārlielupes bibliotēka), 63029093 (bērnu bibliotēka “Zinītis”). Dalība – bez maksas.

 

Foto un informācija: Jelgavas pilsētas bibliotēka