17.2 °C, 3.2 m/s, 76 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTūrisma rallijs jau 28. septembrī
Tūrisma rallijs jau 28. septembrī
21/09/2019

Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, sestdien, 28. septembrī, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) organizē ikgadējās auto orientēšanās sacensības komandām. Sacensības būs izklaidējošs un izzinošs pasākums tiem, kas vēlas iepazīt Jelgavas apkārtnes tūrisma objektus un mazāk zināmas, neparastas vietas, likt lietā atjautību un pavadīt dienu svaigā gaisā.

Orientēšanās sacensībām ar automašīnām aicinātas pieteikties komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā. Tūrisma rallija laikā katrai komandai būs jāatrod vairāki kontrolpunkti sacensību teritorijā un jāizpilda dažādi aizraujoši uzdevumi, kas piemēroti visai ģimenei.

 

Sacensību starts un finišs ir Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā, Akadēmijas ielā 1. Komandu starts notiks pulksten 11.00, bet reģistrēšanās sacensībām sāksies no pulksten 10.30.

 

Lai piedalītos vērtēšanā, komandām līdz pulksten 16 finišā jāiesniedz aizpildītas darba lapas. Komandas tiks vērtētas pēc iegūtā punktu skaita un vizuālā noformējuma. Dalības maksa sacensībās – 3,00 EUR no personas. 

 

Lai piedalītos “Pasaules tūrisma dienas rallijā 2019”, komandas dalība sacensībām jāpiesaka līdz 26. septembrim pa tālruni 63005447, pa e-pastu tic@tonis.jelgava.lv vai klātienē Jelgavas Tūrisma Informācijas centrā (Sv. Trīsvienības baznīcas tornis, 1.stāvs, Akadēmijas iela 1, Jelgava). Dalības maksa jāveic Torņa kasē līdz sacensību sākumam.

 

Komandām jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku skaits un viena komandas pārstāvja kontaktinformācija.

 

Lai labāk sagatavotos dalībai sacensībās, komandām iepriekš jāiepazīstas ar sacensību nolikumu, kas pieejams šeit.