-6.4 °C, 2.9 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTurpina apsekot applūšanai pakļautajās teritorijas (papildināts)
Turpina apsekot applūšanai pakļautajās teritorijas (papildināts)
04/01/2013

Piektdien, 4.janvārī, atbildīgie dienesti ir noslēguši Miezītes ceļa posmu no Sniega ielas līdz Vītolu ceļam. Daļēji ir applūdis Būriņu ceļš pie Vērtas ielas. Pastiprināta kontrole notiek arī citās applūšanai pakļautajās Jelgavas pilsētas teritorijās. 3.janvārī no pulksten 12 slēgts Bāra ceļš no Miezītes ceļa līdz Būriņu ceļam, bet no pulksten 20 tika noslēgts Vītolu ceļš.

Foto: JPPI “Pilsētsaimniecība”

Piektdien, 4.janvārī, atbildīgie dienesti ir noslēguši Miezītes ceļa posmu no Sniega ielas līdz Vītolu ceļam. Daļēji ir applūdis Būriņu ceļš pie Vērtas ielas. Pastiprināta kontrole notiek arī citās applūšanai pakļautajās Jelgavas pilsētas teritorijās. 3.janvārī no pulksten 12 slēgts Bāra ceļš no Miezītes ceļa līdz Būriņu ceļam, bet no pulksten 20 tika noslēgts Vītolu ceļš. 4.janvārī no pulksten 22.10 slēgts Sniega ielas posms no Smilgu ielas līdz Būriņu ceļam, k  ā arī ir daļēji applūdis Būriņu ceļš pie Vētras ielas,  kā arī Putnu ielas ceļš 5a.
 
Miezītes ceļa apkārtne, Sniega ielai piegulošās ielas, 6.līnija un Lietuvas šoseja ir pakļautas applūšanai, ceļoties ūdens līmenim Svētes upē.
 
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” aicina iedzīvotājus ievērot brīdinājuma zīmes, kā arī norobežojošās barjeras, ar kurām norobežo upju piegulošos applūdušos ielu posmus.
 
Par applūdušām teritorijām, barjeru un zīmju bojāšanu vai zagšanu lūgums informēt Pašvaldības operatīvās informācijas centru (POIC) pa bezmaksas telefonu 8787.
 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē