23.6 °C, 2.2 m/s, 86.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeTurpina grants seguma ielu tīrīšanu
Turpina grants seguma ielu tīrīšanu
29/01/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka piektdien tiks turpināta pilsētas lielāko grantēto ielu tīrīšana no sniega Dobeles šosejas un Romas ielas rajonā. Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Aizvadītajā naktī ziemas dienests turpināja pašvaldības kopjamo ietvju tīrīšanu un apstrādi ar pretlsīdes materiālu, kā arī sniega izvešanu no Satiksmes, Pasta un Pērnavas ielu malām. No Satiksmes ielas divās dienās izvesti aptuveni 150 kubikmetri sniega, bet informācija par izvesto sniega daudzumu no Pasta ielas un Pērnavas ielas vēl tiek apkopota.

 

Vakar tika tīrītas arī lielākās pilsētas grantētās ielas. Šodien šis darbs turpinās. “Pilsētsaimniecībā” norāda, ka vēl nedaudz ziemas dienestam darba palicis Sieramuižas rajonā – šobrīd iztīrīti aptuveni 80 procenti no šī rajona grantētajām ielām. Šodien nepieciešams no sniega attīrīt arī grantētās ielas Dobeles šosejas kreisajā pusē virzienā uz Dobeli – Miezītes ceļu, Malkas ceļu, Vītolu ielu un citas, kā arī sniega tīrīšana tiks veikta Romas ielas rajonā.

 

Jāatgādina, ka pašvaldība uztur kārtībā ielas, publiskās teritorijas un 55 procentus pilsētas ietvju, savukārt juridiskas un fiziskas personas ir atbildīgas par savam privātīpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo ietvju uzturēšanu līdz brauktuves malai, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmu piebraucamo ceļu un gājēju celiņu uzturēšanu. Vairāk par šo, lasiet ŠEIT.

 

 

Foto: SIA “KULK”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē