17 °C, 1.1 m/s, 88.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTurpina ietvju un iebraucamo ceļu tīrīšanu
Turpina ietvju un iebraucamo ceļu tīrīšanu
04/02/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka trešdien izvests sniegs no Lielās ielas un Jāņa Čakstes bulvāra, naktī turpināta vairākkārtēja mehanizēta ietvju tīrīšana, bet šodien tiks turpināta ledus un sniega tīrīšana no iebrauktuvēm pašvaldības īpašumos.

Šajā naktī tīrītas un kaisītas ielas, kurās veikta dubultā virsmas apstrāde, izvests sniegs no Lielās ielas un J.Čakstes bulvāra. Jāpiebilst, ka februārī no pilsētas ielām izvesti aptuveni 400 kubikmetri sniega.

 

Trešdien ledus un sniegs no iebrauktuvēm pašvaldības īpašumos tīrīts Pārlielupē ap Jelgavas 6. vidusskolu un Vecā ceļa galā, kā arī Lāčplēša ielā, bet ceturtdien darbi turpinās Loka maģistrālei paralēlajā ceļā, virzienā no veikala “Krūza” līdz autobusa pieturai, Ganību ielā un Satiksmes ielā aiz daudzstāvu mājām, kur iebraucamais ceļš ir paralēli ielai.

 

No pulksten 2 šajā naktī veikta arī vairākkārtēja mehanizēta ietvju tīrīšana. Visas ietves tīrītas trīs reizes – pirmajā braucienā tīrīts piestaigātais sniegs, otrajā veikta pārtīrīšana un trešajā – vēl atkārtota tīrīšana un kaisīšana. Šodien pa dienu plānota vēl vienu reizi ietves pārtīrīt, jo būs iedarbojies kaisītais sāls.

 

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka rūpēs par iedzīvotājiem, pašvaldība arī organizējusi privātīpašumiem piegulošo ietvju tīrīšanu ielās, kur ir intensīva gājēju plūsma un bieza piestaigāta sniega kārta. Ietvju tīrīšana veikta Filozofu, Raiņa ielā, Lielajā ielā no Dobeles šosejas līdz Jāņa Čakstes bulvārim, Tērvetes ielā no Rūpniecības līdz Raiņa ielai, Dambja ielā no Atmodas līdz Lielajai ielai, Asteru ielā no Atmodas līdz Māras ielai, Atmodas ielā līdz Filozofu ielai, Zirgu ielā no Tērvetes līdz Alunāna parkam, Kalpaka ielā no Zirgu līdz Rūpniecības, Rūpniecības ielā no Tērvetes ielas līdz rotācijas aplim, Vidus ielā un Viskaļu ielas posmā no Lietuvas šosejas līdz Ruļļu ielai.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē