19.5 °C, 2.4 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTurpina izvest sniegu un no ietvēm tīrīt pieblietēto sniegu
Turpina izvest sniegu un no ietvēm tīrīt pieblietēto sniegu
17/02/2021

Brīdī, kad sniegs no jauna nesnieg, ziemas dienests pilsētā tīra kritiskākās vietas uz ietvēm, kur sniegs ir ļoti pieblietēts, turpina izvest sniegu un tīrīt grants seguma ielas.

Pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” informē, ka otrdien tīrīts pieblietētais sniegs un ledus 6. vidusskolas apkaimē. Uz vakar notīrītajām ietvēm plānots bērt sāli, lai kausētu pieblietēto sniegu un ledu un pēc tam tās tīrītu atkārtoti. No rīta tīrītas arī ietves Dobeles šosejā, Lielajā ielā no Krišjāņa Barona līdz Pulkveža Brieža ielai. Bet pa dienu turpinās tīrīt ietves Tērvetes ielā, Filozofu ielā un Driksas ielas gājēju posmu, kur sniegs sablietējies.

 

Pagājušajā naktī no pilsētas arī izvests sniegs – no Raiņa ielas, Mātera ielas, Krišjāņa Barona un Lielās ielas, atbrīvota ietve pie Svētā Simeona un Svētās Annas pareizticīgo katedrāles.

 

Šodien plānots pabeigt grants seguma ielu tīrīšanu Vidus ielas, Romas ielas un Sieramuižas rajonā.

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram (POIC) pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787. Sazinoties ar POIC, iedzīvotāji var informēt arī par citām pamanītām problēmām pilsētvidē.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē