18.3 °C, 2.8 m/s, 85.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeTurpina izvest sniegu un tīrīt iebrauktuves uz pagalmiem
Turpina izvest sniegu un tīrīt iebrauktuves uz pagalmiem
05/02/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šorīt pulksten 5 sākta asfaltēto tranzīta, maģistrālo un lielāko ielu atkārtota tīrīšana un kaisīšana, un ietvju tīrīšana, darbos iesaistot septiņas tehniskas vienības.

Jau vakar pirms pulksten 22 tīrītas un kaisītas asfaltētās ielas 2. maršrutā (ielas, pa kurām brauc pilsētas sabiedriskais transports), bet šorīt no pulksten 5 vēlreiz tīrītas un kaisītas ielas šajā maršrutā.  

 

Turpinot sniega izvešanu no pilsētas centra, naktī šie darbi veikti Tērvetes ielā un Raiņa ielā, kur šodien sniega izvešana vēl turpinās. Tāpat ziemas dienests turpina sniega un ledus laušanu uz pagalmiem iebraucamajos ceļos, kas pieder pašvaldībai. Šie darbi šodien turpinās Loka maģistrāles rajonā. “Pilsētsaimniecībā” norāda, ka, apsekojot pilsētu, tiek izvērtēts, kur vēl nepieciešams veikt šos darbus.  

 

Vakar un arī naktī mehanizēti tīrītas ietves, tostarp tās, kuru kopšana ir privātīpašnieku kompetencē. Sākoties snigšanai, šorīt ietvju tīrīšana atsākta. Ietvju tīrīšanas darbos iesaistīti septiņi mazie traktori.

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē