25.3 °C, 1.3 m/s, 65.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeTurpina izvest sniegu
Turpina izvest sniegu
18/02/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka ziemas dienests no pilsētas turpina izvest sniegu. Šodien plānots no sniega atbrīvot Driksas ielas gājēju posmu.

Pagājušajā naktī izvestas satiksmei traucējošās sniega kaudzes, kas bija sakrājušās pie krustojumiem, gājēju pārejām un ielu malās Kronvalda, Garozas, Pulkveža Oskara Kalpaka un Zirgu ielā, bet šodien sniegs tiek izvests no Driksas ielas gājēju posma gar tirdzniecības centru “Pilsētas pasāža”.

 

Trešdien vēlu vakarā pabeigta arī lielāko grants seguma ielu tīrīšana.

 

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka ietves tiek tīrītas tikai tajās vietās, kur vēl aizvien pilnībā nav izdevies notīrīt sablietēto sniegu un ledu. Tiek tīrītas gan pašvaldības pārziņā esošās ietves, gan arī tās, kas kā piegulošā teritorija atbilstoši pilsētas saistošajiem noteikumiem jātīra privātīpašniekiem. Darbos iesaistīti sētnieki.

 

Pilsētā ir diezgan daudz privātīpašnieku, kas nekopj vai nepietiekami uztur kārtībā īpašumam piegulošās ietves un nereaģē uz Pašvaldības policijas aizrādījumiem. Tikai šādos gadījumos ierobežotā finansējuma ietvaros “Pilsētsaimniecība” organizē šādu ietvju tīrīšanu. Tas rūpēs par gājējiem tiek darīts jau no janvāra vidus. Pašvaldībā saņemtie ziņojumi liecina, ka sūdzības galvenokārt ir par tām ietvēm, kas nav jāuztur pašvaldībai.

 

“Paldies visiem darbiniekiem – sētniekiem, traktoru un sniega tīrītāju šoferiem, sniega vedējiem –, kas nenogurstoši katru dienu un nakti rūpēs par pilsētu un iedzīvotājiem «cīnās» ar sniegu. Paldies arī iedzīvotājiem un apsaimniekotājiem, kas godprātīgi rūpējas par sava īpašuma un piegulošās teritorijas kopšanu,” tā “Pilsētsaimniecība”.

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram (POIC) pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787. Sazinoties ar POIC, iedzīvotāji var informēt arī par citām pamanītām problēmām pilsētvidē.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē