23.6 °C, 2.2 m/s, 86.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTurpina Likteņdārza izveidi
Turpina Likteņdārza izveidi
09/08/2014

Lai turpinātu Likteņdārza kā dāvanas Latvijai 100. dzimšanas dienā izveidi, 9. augustā notika jau sestā Latvijas Televīzijas un „Kokneses fonda” organizētā ziedojumu akcija „Top Latvijas Likteņdārzs!”. Ar Latvijas pašvaldību atbalstu turpināta Ozolu godasardzes izveide. Ozolu iestādīja arī Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Lai turpinātu Likteņdārza kā dāvanas Latvijai 100. dzimšanas dienā izveidi, 9. augustā notika jau sestā Latvijas Televīzijas un „Kokneses fonda” organizētā ziedojumu akcija „Top Latvijas Likteņdārzs!”. Ar Latvijas pašvaldību atbalstu turpināta Ozolu godasardzes izveide. Ozolu iestādīja arī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki Rita Vectirāne un Jurijs Strods kopā ar politiski represēto apvienības “Staburadze” pārstāvjiem.

Ozolus, iemūžinot politiski represēto piemiņu, stādīja Babītes, Jelgavas, Rīgas, Daugavpils un Vecumnieku pašvaldību pārstāvji un politiski represētās personas. Līdz ar to kopumā Ozolu godasardzē ir iestādīti 30 ozoli.

Akcijas mērķis ir parādīt līdz šim Likteņdārzā paveikto un uzsvērt ikviena cilvēka iesaistes nozīmību dārzā vēl plānoto darbu īstenošanā.

Ikviens ir aicināts piedalīties Likteņdārza īstenošanā, iestādot koku, atvedot savu pelēko laukakmeni amfiteātrim, kā arī ziedojot bruģakmeni ar savu vārdu Likteņdārza draugu alejā – www.draugiem.lv/liktendarzs,  piedaloties talkās un piezvanot pa ziedojumu tālruni 9000 6381. Plašāka informācija – www.liktendarzs.lv.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē