24.8 °C, 2.7 m/s, 76.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaTurpina pieņem pieteikumus valsts atbalsta saņemšanai siltumenerģijas izmaksu segšanai
Turpina pieņem pieteikumus valsts atbalsta saņemšanai siltumenerģijas izmaksu segšanai
24/10/2022

Jelgavas pašvaldība līdz pat 30. aprīlim turpinās pieņemt pieteikumus valsts atbalstam šai apkures sezonai. Oktobrī atbalstam var pieteikties par iegādāto malku, granulām un briketēm, bet no 1. novembra arī atbalstam par apkurei izmantoto elektroenerģiju.

Lielākā daļa pieteikumu tiek iesniegti elektroniski vietnē www.epakalpojumi.lv, taču iedzīvotāji tiek apkalpoti arī klātienē Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā. Tāpat pašvaldība tiem iedzīvotājiem, kuriem nav iespēju atbalstam pieteikties elektroniski, ir radījusi papildu iespēju pieteikumus iesniegt arī divās Jelgavas Pilsētas bibliotēkas filiālēs – Miezītes bibliotēkā un Pārlielupes bibliotēkā. Konsultācijas pašvaldībā par atbalsta pieprasīšanu var saņemt pa tālruni 63005492.

 

Jāatgādina, ka iesniegt pieteikumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, var mājokļa īpašnieks, kopīpašnieks, īrnieks vai viņa pilnvarotā persona. Iesniedzot pieteikumu, jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, kontaktinformācija, bankas vai pasta norēķinu sistēmas konta numurs, uz kuru pārskaitīt piešķirto atbalstu. Tāpat pieteikums ietver pašapliecinājumu par attiecīgas apkures esību mājoklī un to, ka citi mājsaimniecības locekļi nav iesnieguši pieprasījumu. Jāuzrāda arī īpašuma tiesību apliecinoši dokumenti, piemēram, īres līgums. Savukārt, ja īpašuma tiesības apliecina zemesgrāmata, tā nav jāuzrāda, jo pašvaldībai ir pieeja zemesgrāmatas informācijai. Lai saņemtu atbalstu, jāpievieno maksājumu apliecinoši dokumenti vai rēķins par apmaksāto elektroenerģiju. Izņēmums ir – par iegādāto malku līdz 31. augustam, par kuru nav saglabājies maksājuma čeks, – šajā gadījumā ir iespēja saņemt atbalstu bez maksājumu apliecinoša dokumenta 60 eiro apmērā. Taču būtiski uzsvērt, ka šo atbalsta veidu var pieprasīt tikai līdz 30. novembrim.

 

Piešķirot atbalstu, pašvaldība to 30 darbadienu laikā pārskaitīs uz iesniedzēja norādīto kontu.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē