18.4 °C, 3.7 m/s, 82.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTurpina tīrīt lielākās grants seguma ielas un izvest sniegu
Turpina tīrīt lielākās grants seguma ielas un izvest sniegu
16/02/2021

Ziemas dienests šodien atsevišķos pilsētas rajonos turpina tīrīt lielākās grants seguma ielas, izvest sniegu no Raiņa ielas, kā arī tīrīt ledu un sniegu pašvaldībai piederošajā iebrauktuvē uz Vīgriežu ielas 30. namu un tā iekšpagalmu, informē pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”. 

Pagājušajā naktī sniegs izvests no Filozofu un Raiņa ielas, turklāt Raiņa ielā sniega izvešana noritēs arī šajā naktī. Tāpat ziemas dienests vakar no sniega attīrījis pilsētas ielas, kurās veikta divkārtu virsmas apstrāde, un sāka tīrīt grants seguma ielas. Šis darbs šodien turpināsies, un “Pilsētsaimniecībā” norāda, ka paredzēts tīrīt lielākās grants seguma ielas – šodien darbi ieplānoti Vidus ielas, Romas ielas, depo, Rīgas ielas un Kalnciema ceļa apkaimē.

 

Lai gājējiem būtu ērtāka pārvietošanās, pirmdien no sniega attīrītas ielu nomales Lietuvas šosejā, Tērvetes ielā aiz Baložu ielas, Kalnciema ceļā, kur nav ietves. Tāpat no sniega atbrīvots Vecā ceļa stāvlaukums un Loka maģistrāles paralēlais ceļš, kur atrodas sabiedriskā transporta pieturvieta un autostāvvietas.

 

Šodien ziemas dienests arī kals un šķūrēs piebraukto ledu un sniegu Vīgriežu ielas 30. nama iebraucamajā ceļā un pagalmā, kas ir pašvaldības kopjamā teritorija.

 

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka vakar vakarā uzsākta ietvju tīrīšana un šis darbs šodien turpinās – galvenokārt teritorijās, kur tas būtu jātīra privātīpašniekiem, taču tas nav darīts, līdz ar to sniegs ir ļoti pieblietēts un apgrūtina pārvietošanos.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē