18 °C, 3 m/s, 79.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaTurpinās ielu un ietvju kaisīšana, lai novērstu slīdamību
Turpinās ielu un ietvju kaisīšana, lai novērstu slīdamību
21/01/2021

Jau no trešdienas vakara pulksten 23 mazā traktortehnika tīra Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes Pilsētsaimniecība kopšanā esošās ietves. Visas ietves šobrīd ar pretslīdes materiālu nokaisītas jau divreiz, taču, lai novērstu nokrišņu rezultātā izveidojušos slīdamību, tas tiek darīts atkārtoti.

“Pilsētsaimniecība” informē, ka sētnieki strādāja gan vakar vakarā, gan turpina darbu šorīt. Ietvju tīrīšanā un kaisīšanā iesaistīti gan sētnieki, gan astoņi mazie traktori.

 

Pilsētas galveno asfaltēto ielu tīrīšana un kaisīšana ar mitro sāli sākta jau no pulksten 3, un šobrīd darbi turpinās. Strādā pieci kaisītāji un četri traktori. “Pilsētsaimniecībā” norāda, ka nakts laikā sniega sega palielinājusies par 3 līdz 5 centimetriem, vietām arī pieputināts.

 

Atgādinām, ka saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem gan juridiskas, gan fiziskas personas ir atbildīgas par savam privātīpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo ietvju uzturēšanu līdz brauktuves malai, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmu piebraucamo ceļu un gājēju celiņu uzturēšanu, tostarp slīdāmības novēršanu. Privātīpašnieki bez maksas var saņemt smilts-sāls maisījumu ietvju kaisīšanai. Pieteikties smilts-sāls maisījuma piegādei var, zvanot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787 un atstājot savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs).

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē