18.9 °C, 2.3 m/s, 96.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTurpinās Jelgavas sakoptākā objekta konkurss
Turpinās Jelgavas sakoptākā objekta konkurss
30/05/2006

Iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikties tam varēs konkursa izsludināšanas laikā Jelgavas Domes Informācijas aģentūrā, bet vērtēšanas komisija ar objektiem iepazīsies no 16. līdz 20. jūnijam, lai jau 23. jūnijā pulksten 13.00 varētu godināt uzvarētājus ikgadējā Zāļu tirgus laikā skvērā aiz kultūras nama.

Kā ierasts, nominācijā Sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms tiks vērtēts pilsētas sētnieku darbs, jo, tieši, pateicoties šo cilvēku čaklumam daudzi pilsētas pagalmi ir kļuvuši par paraugu pat atsevišķu privātmāju īpašniekiem.

Sakoptākos objektus aicinām pieteikt arī kaimiņus un citus zinātājus, jo daudzu sakoptu privātmāju īpašnieki konkursam piesakās visai kūtri. Līdzīgi kā iepriekšējos gados izlozes kārtā balvu saņems arī viens no pieteicējiem.

Kā uzsver Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, šāds konkurss sniedz papildus motivāciju pilsētas iedzīvotājiem, iestādēm un uzņēmumiem pievērst īpašu uzmanību savu teritoriju sakopšanai. Līdz ar to iegūst visa pilsēta, jo lielā mērā tieši no privātās iniciatīvas ir atkarīgs tas, cik sakopta un estētiski pievilcīga ir pilsētas vide.

Konkursa balvu fonds paliek nemainīgs un vērtīgākā balva privātajiem objektiem – zāles pļāvējs.

Informāciju sagatavoja Jelgavas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību sektora vadītāja Iveta Šurma